24 липня 2013

Відбулось 8 засідання Громадської ради при райдержадміністрації

Сьогодні у приміщенні районної державної адміністрації відбулось 8 засідання членів Громадської ради при районній державній адміністрації за участю заступника голови районної державної адміністрації Олега Трамани.

На засіданні Громадської ради розглянуто таке питання:

  1. Про   обрання   представників   Громадської   ради   при  Сосницькій районній державній адміністрації до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Сосницька центральна районна лікарня» Сосницької районної ради.

По даному питанню виступив  заступник голови районної державної адміністрації Олег Трамана, який ознайомив присутніх із ситуацією, яка склалася на сьогоднішній день у центральній районній лікарні, пояснив, чому потрібно повторно обирати представників від Громадської ради до складу комісії на проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Сосницька центральна районна лікарня» Сосницької районної ради.

В ході засідання було обрано двох представників на постійній основі  від Громадської ради до конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Сосницька центральна районна лікарня» Сосницької районної ради.

Протокол 8 засідання Громадської ради при райдержадміністрації

АНОНС. Чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.

26.11.2019 року, у вівторок, відбудеться засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. Початок засідання о 09.00.

Місце проведення: малий зал районної державної адміністрації.

Проєкт порядку денного 8 засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

Відбулось 7 засідання Громадської ради при районній державній адміністрації

05 листопада 2019

Сьогодні відбулось 7 засідання членів Громадської ради при районній державній адміністрації.

На засіданні Громадської ради розглянуто таке питання:

  1. Про   обрання   представників   Громадської   ради   при  Сосницькій районній державній адміністрації до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Сосницька центральна районна лікарня» Сосницької районної ради.

По даному питанню виступив головний спеціаліст по роботі з персоналом апарату райдержадміністрації С. Клопот, який ознайомив присутніх із правилами проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Сосницька центральна районна лікарня» Сосницької районної ради.

В ході засідання було обрано двох представників від Громадської ради до конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Сосницька центральна районна лікарня» Сосницької районної ради.

Протокол 7 засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

31.10.2019 року

АНОНС. 7 засідання Громадської ради при райдержадміністрації переноситься на 10.00 год. 05.11.2019 року у приміщенні малого залу райдержадміністрації.

 

24.10.2019 року

АНОНС. Чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.

01.11.2019 року, у п'ятницю, відбудеться засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. Початок засідання о 10.00.

Місце проведення: малий зал районної державної адміністрації.

Проект порядку денного 7 засідання Громадської ради при райдержадміністрації

 

Відбулось 6 засідання Громадської ради при районній державній адміністрації

27 вересня 2019

Сьогодні відбулось 6 засідання членів Громадської ради при районній державній адміністрації за участі голови районної державної адміністрації Олега Максименка.

На засіданні Громадської ради розглянуто такі питання:

  1. Про організацію дозвілля молоді та молодіжну політику у районі.
  2. Про готовність об’єктів житлово-комунального господарства та закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр.
  3. Про підготовку до проведення Дня захисника України.

По даних питаннях виступили керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники установ та організацій, підпорядкованих райдержадміністрації та Сосницькій селищній раді.

Всі питання, внесенні до порядку денного,  розглянуто та прийнято відповідні рішення. Також прийнято рішення надіслати звернення членів Громадської ради при райдержадміністрації щодо недопущення закриття навчальних закладів у сільській місцевості до депутатів Сосницької районної ради та звернення членів Громадської ради при райдержадміністрації про упорядкування пам'ятників та пам'ятних знаків на території смт Сосниця у районі "Вьюнище" до голови Сосницької селищної ради.

Протокол засідання Громадської ради при районній державній адміністрації № 6 від 27.09.2019 року 

17.09.2019 року

АНОНС. Чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.

27.09.2019 року, у п'ятницю, відбудеться засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. Початок засідання о 10.00.

Місце проведення: малий зал районної державної адміністрації.

Проект порядку денного 6 засідання Громадської ради районної державної адміністрації

 

12.06.2019 року

Сьогодні відбулось 5 засідання членів Громадської ради при районній державній адміністрації за участі голови районної державної адміністрації Олега Максименка та заступника голови районної державної адміністрації Олега Трамани.

На засіданні Громадської ради розглянуто такі питання:

  1. Про стан реалізації Національної концепції нової української школи у районі.
  2. Про стан соціального захисту ветеранів війни та осіб, прирівняних до них, у районі.
  3. Про монетизацію та надання житлових субсидій.
  4. Про виключення із складу Громадської ради  при райдержадміністрації членів ради.

Всі питання, внесенні до порядку денного,  розглянуто та прийнято відповідні рішення.

29.05.2019 року

АНОНС. Чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації

12.06.2019 року, у середу, відбудеться засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. Початок засідання о 10.00.

Місце проведення: малий зал районної державної адміністрації.

Проект порядку денного 5 засідання Громадської ради при Сосницькій РДА

 

20.03.2019  На четвертому засіданні Громадської ради при райдержадміністрації обговорювали стан медичного обслуговування жителів району.

20 березня відбулось четверте засідання членів Громадської ради при райдержадміністрації, на якому був присутній заступник голови районної державної адміністрації Олег Трамана.

Питання, які розглядались на засіданні членів Громадської ради: звіт про виконання плану роботи Громадської ради  за 2018 рік; затвердження плану роботи Громадської ради при районній державній адміністрації на 2019 рік; про порядок подання електронних декларацій членами Громадської ради; про стан медичного обслуговування населення району.

 

14.03.2019 року.

Анонс. Чергове засідання Громадської ради при РДА.

20 березня 2019 року, у середу, відбудеться засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.

Початок засідання о 10.00.

Місце проведення: малий зал районної державної адміністрації

Проект порядку денного 4 засідання Громадської ради при Сосницькій РДА

 

12.12.2018  На черговому засіданні Громадської ради обговорювали  введення воєнного стану на території Чернігівської області.

На сьогоднішньому засіданні були присутні заступник голови районної державної адміністрації Олег Трамана, районний військовий комісар Віталій Щербатенко, головний спеціаліст - юрисконсульт апарату районної державної  адміністрації Михайло Малиш.

Районний військовий комісар Віталій Щербатенко розповів про районні  заходи на виконання Указу Президента щодо введення воєнного стану.

Завідувач сектором культури, туризму та інформаційної діяльності райдержадміністрації Людмила Плющ ознайомила присутніх  із ходом  підготовки до святкування Святого Миколая та Новорічних свят.

У ході засідання було прийнято рішення направити звернення громадськості Сосницького району до народного депутата України Амельченка В.В. про відкликання законопроекту, внесеного на розгляд Верховної Ради України щодо об’єднання районів Чернігівської області  без залучення до обговорення жителів чинних районів.

У зв'язку із раптовою смертю голови Громадської ради Макаренка М. Г., було затверджено новий склад Громадської ради у кількості 10 чоловік та обрано нового голову Громадської ради при Сосницькій районній державній адміністрації Мисника В. М.

 Крім того, Громадською радою було вирішено ряд організаційних питань.

 

30.11.2018 року

Анонс. Чергове засідання Громадської Ради при РДА.

12 грудня 2018 року, у середу, відбудеться засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.

Початок засідання о 10.00.

Місце проведення: малий зал районної державної адміністрації.

Проект порядку денного 3 засідання Громадської ради при Сосницькій РДА

 

10.08.2018 року

Анонс. Чергове засідання Громадської ради при РДА.

21 серпня 2018 року, у вівторок, відбудеться засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.

Початок засідання: 10.00.

Місце проведення: малий зал районної державної адміністрації.

Проект порядку денного  засідання Громадської ради при РДА.

Проведено друге засідання Громадської ради

7 серпня 2018 року відбулось друге засідання Громадської ради при Сосницькій районній державній адміністрації.

Голова Громадської ради Макаренко М. Г. ознайомив присутніх з порядком денним засідання Громадської ради, відповідно до якого потрібно було обрати представників від Громадської ради до конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу "Сосницька центральна районна лікарня" Сосницької районної ради.

На засіданні Громадської ради був присутній заступник голови райдержадміністрації Трамана О. А., який у своєму виступі проаналізував стан медичної галузі у районі на сьогоднішній день, перспективу забезпечення кадрами та про хід підписання декларацій із сімейними лікарями.

 

31.07.2018

Анонс. Позачергове засідання Громадської ради при РДА

07 серпня, у вівторок, відбудеться засідання Громадської ради при Сосницькій районній державній адміністрації.

Початок засідання: 10.00.

Місце проведення: малий зал районної державної адміністрації.

Запрошуються члени Громадської ради.

 

Проведено перше засідання Громадської ради.

15 червня 2018 року відбулось перше засідання Громадської ради при Сосницькій районній державній адміністрації.

На початку засідання заступник голови районної державної адміністрації Трамана О. А. привітав членів новоствореної Громадської ради при Сосницькій районній державній адміністрації. Подякував за активну життєву і громадянську позицію всім, хто проявив бажання входити до складу Громадської ради. Запевнив, що райдержадміністрація відкрита до громадськості та спрямовуватиме свої дії на налагодження діалогу і тісної співпраці з громадськістю. Висловив сподівання на спільну роботу з метою вирішення суспільно знащучих проблем району

Відповідно до порядку денного було обрано керівний склад Громадської ради, схвалено її Положення та Регламент.

Головою Громадської ради при Сосницькій районній державній адміністрації було обрано Макаренка М. Г., представника Громадської спілки «Районне об’єднання сільськогосподарських товаровиробників аграрників», заступником обрано Кузьменко Н. Я. – голову Сосницької ради ветеранів району.

Також було затверджено план роботи на ІІ півріччя 2018 року та обрано представників Громадської ради при Сосницькій районній державній адміністрації до складу Конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Сосницька центральна районна лікарня» Сосницької районної ради.

Було прийнято рішення збільшити граничну чисельність Громадської ради до 11 чоловік. До складу ради увійшли Портний І. Д. – представник громадської організації «Агенція сталого розвитку Сосниччини», та Чепіга В. В. – громадська організація «Сосницькі горизонти».

Наступне засідання Громадської ради при Сосницькій районній державній адміністрації вирішено провести 21 серпня 2018 року.

 

05 червня 2018 року у приміщенні Сосницької райдержадміністрації відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Сосницькій РДА.

На порядок денний були  винесені такі питання:

1. Інформація представника ініціативної групи з підготовки до проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської  ради при Сосницькій РДА про роботу  з підготовки установчих зборів.

2. Обрання робочих органів  зборів (голова зборів, секретар, лічильна комісія).

3. Затвердження Регламенту проведення установчих зборів.

4. Звіт голови Громадської  ради при Сосницькій райдержадміністрації.

5. Встановлення граничної чисельності членів Громадської ради.

6. Обрання способу голосування та затвердження складу Громадської ради при райдержадміністрації.

7. Визначення дати першого засідання новообраної Громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації.                                                                                                                           

Відповідно до порядку денного голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Сосницькі РДА  Кузьменко Н.Я. поінформувала всіх присутніх про створення та роботу ініціативної групи з підготовки до проведення установчих зборів. Головою установчих зборів було обрано  Макаренка М. Г., який є головою Громадської спілки «Районне об’єднання сільськогосподарських товаровиробників аграрників», секретаря Мостіпан С.Г., яка є головою Сосницької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України та лічильну комісію.  Крім того на засіданні  було  обрано склад Громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації та визначено дату та час першого засідання нового складу Громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації на 15 червня 2018 року о 10-00 год.

29.05.2018 Повідомлення

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Сосницькій районній державній адміністрації повідомляє, що установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Сосницькій районній державній адміністрації відбудуться 05 червня  2018 року.

Початок засідання: о 10:00 год.

Місце проведення: смт. Сосниця, вул. Грушевського, 15, малий зал засідань (І поверх) райдержадміністрації.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Сосницькій районній державній адміністрації за результатами засідання від 8 травня 2018 року надає для ознайомлення:

- список учасників установчих зборів, кандидатів до нового складу Громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації; 


№ п/п


ПІБ кандидата


Інститут громадянського суспільства

Інформація про результати діяльності інститутів громадянського суспільства

Біографічна

довідка

кандидата

1.

Зайченко

Анатолій Анатолійович

Громадська організація Благодійний фонд «Громадська Солідарність»

Інформація

Біографія

  1.  

Кваша

Валентина Федорівна

Кредитна спілка «Сосницька»

Інформація

Біографія

3. 

Кириленко

Сергій Борисович

Сосницька районна громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України»

Інформація

Біографія

4.

Кузьменко Надія Яківна

Сосницька районна організація ветеранів України

Інформація

Біографія

5.

Лойченко

Олександр Олександрович

Громадська організація «Правозахисний РУХ «Закон і Порядок»

Інформація

Біографія

6.
 

Макаренко

Михайло Григорович

Громадська спілка «Районне об’єднання сільськогосподарських товаровиробників аграрників»

 

Інформація

Біографія

7.
 

Мисник

Володимир Михайлович

Районна профспілкова організація Сосницької райспоживспілки профспілки працівників споживчої кооперації України

Інформація

Біографія

8.
 

Мостіпан

Світлана Григорівна

Сосницька районна організація профспілки працівників освіти і науки України

Інформація

Біографія

9. 
 

Портний Іван Дмитрович

Агенція сталого розвитку Сосниччини

Інформація

Біографія

10.

Чепіга Валентин Вікторович

Громадська організація «Сосницькі горизонти»

Інформація

Біографія

11. 

Шмотько

Станіслав Володимиро-

вич

Сосницька районна організація Української спілки  ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

Інформація

Біографія

Також зазначаємо, що всі документи, подані кандидатами, відповідають чинному законодавству, відмов не було. 

16.04.2018

 

Створюємо громадську раду при райдержадміністрації

Відповідно до шостого абзацу пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (далі — Типового положення), повідомляємо, що рішенням ініціативної групи від 16.04.2018 року установчі збори по формуванню  громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації будуть проведені 05 червня 2018 року

До участі у зборах запрошуються інститути громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України (ІГС делегує одного представника).

У складі громадської ради не можуть бути:

• депутати місцевих рад;

• посадові особи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. 

Для участі в установчих зборах по формуванню громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації подається:

Заява, підписана керівником інституту громадянського суспільства.

Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.

Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останнього року (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності).

Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону. 

Документи від ІГС приймаються з 16 квітня по 07 травня 2018 року (включно) щодня (крім вихідних та святкових днів) з 08:00 до 17:00 год. за адресою: 16100, смт Сосниця, вул. Грушевського, 15 - приміщення РДА (сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації).

Відповідальна особа за прийом та зберігання документів від ІГС — Рублевський Юрій Анатолійович, завідувач сектору.

E-mail: [email protected]

Телефони для довідок: (04655) 27560 
 

Підставами для відмови представнику інституту громадського суспільства в участі в установчих зборах є:

• невідповідність документів, поданих інститутом громадського суспільства, вимогам Типового положення;

• неусунення інститутом громадянського суспільства невідповідності поданих документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням;

• невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

• недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;

• відмова інституту громадянського суспільства від участі в установчих зборах шляхом надсилання ініціативній групі офіційного листа;

• перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення. 

Зразок бланків документів, які подаються із заявою для участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради при Сосницькій РДА.

********************************************************

 

12.04.2018

 

Розпочато роботу по створенню Громадської ради при райдержадміністрації

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 12.04.2018 року № 78 затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання Громадської ради при РДА на 2018-2020 роки.

               

Додаток

до розпорядження голови районної державної адміністрації

   12 квітня 2018 року             № 78

 

 

 

С к л а д

ініціативної групи з підготовки установчих зборів

 для обрання Громадської ради

при Сосницькій районній державній адміністрації

на 2018-2020 роки


п/п
ПІБ Посада
1. Кузьменко Надія Яківна голова Сосницької районної організації ветеранів України, голова ініціативної групи (за згодою);

 

2. Кириленко Сергій Борисович голова Сосницької районної громадської організації «Союз.Чорнобиль.Україна»;
3. Малиш Михайло Іванович завідувач юридичного сектору та по роботі зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації;
4. Рудя Ірина Леонідівна головний спеціаліст сектору культури, туризму та інформаційної діяльності райдержадміністрації

 

Керівник апарату районної

державної адміністрації                                                 М.С. Єсипенко

 

*****************************************************

 

 

 

21 листопада 2016 року відбулося засідання президії Громадської ради при райдержадміністрації

В роботі даного заходу взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Олег Трамана.

В ході засідання голова Громадської ради (ГР) Надія Кузьменко повідомила про те, що більшість членів ГР ініціюють проведення чергового засідання по обговоренню актуальних питань сьогодення, а саме:

1. Децентралізація державної влади.

1.1 Стан справ по формуванню спроможних територіальних громад.

1.2 Цифри та факти про об’єднання громад на Чернігівщині.

2. Про роботу виробничого управління житлово-комунального господарства.

2.1 Тарифи на воду.

Після обговорення члени президії вирішили:

1. Засідання громадської ради провести 25 листопада поточного року об 11:00 в малому залі районної ради.

2. Для обговорення порядку денного засідання Громадської ради запросити в.о. голови районної ради Геннадія Смаглюка, селищного голову Андрія Портного та начальника виробничого управління житлово-комунального господарства Олександра Клименка.

По закінченню засідання з нагоди Дня Свободи і Гідності всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників АТО.

Триває робота по формуванню нового складу Громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації

Повідомляємо, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» спливає термін повноважень діючої Громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації.

Тому наразі розпочато роботу по підготовці до проведення установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради на 2015-2017 роки.

Створено ініціативну групу з числа представників інститутів громадського суспільства. На сьогодні ініціативна група займається підготовкою до проведення установчих зборів.


 

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації

До участі у зборах запрошуються всі інститути громадянського суспільства (представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України).

Заяву про бажання взяти участь в установчих зборах (з відповідними додатками) подавати з 8.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00 год. (крім святкових та вихідних днів) у Сосницьку райдержадміністрацію, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, вул. Грушевського, 15, смт Сосниця 16100 електронна адреса: контактний телефон: 2-13-85 Відповідальна особи: Примаченко Ірина Віталіївна

10 лютого 2015 рок останній день прийому заяв для участі в установчих зборах. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу Громадської ради та, у разі потреби, уточнює місце проведення установчих зборів, про що буде повідомлено на офіційному веб-сайті Сосницької райдержадміністрації та в районній газеті «Вісті Сосниччини».

Нагадуємо!!! 10 лютого 2015 року 17.00 год. – останній термін прийняття заяви.

Ініціативна група з підготовки
установчих зборів інститутів
громадянського суспільства

 

 

 

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,
що подаються інститутами громадянського суспільства

 

 

 

 

1. Заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

2. До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.


 

Приклад заяви інституту громадянського суспільства
для підтвердження участі в установчих зборах

БЛАНК
інституту громадянського суспільства

№ ___ від ___________ 20__ р.

Ініціативній групі з підготовки установчих зборів
інститутів громадянського суспільства для обрання
складу громадської ради при Сосницькій районній
державній адміністрації

Повідомляємо, що участь в установчих зборах інститутів громадянського суспільства, які відбудуться ____________ 2015 року, візьме уповноважений представник (повна назва організації, прізвище, ім’я, по батькові та посада в організації). Також просимо включити (прізвище, ініціали уповноваженого представника до списку кандидатів у склад новообраної громадської ради та/або для голосування в установчих зборах щодо складу громадської ради при райдержадміністрації.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

- Електронна версія вказаних документів у форматі Microsoft Word (.doc).

Інститут громадянського суспільства (повна назва ІГС) не заперечує проти оприлюднення поданої інформації у зв’язку з участю в установчих зборах для формування громадської ради.

Підпис Прізвище, ім’я, по батькові керівника ІГС М.П. (за наявності)


 

Приклад виписки з протоколу засідання правління (ради, зборів тощо) ІГС

Витяг з протоколу засідання правління ______ громадської організації «___________________»

____ ____________ 2015 року №___

смт Сосниця

Присутні: ПІБ — голова правління;

ПІБ — заступник голови правління;

Члени правління: ПІБ

Порядок денний:

- Про участь представника організації в установчих зборах для обрання громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації

Вирішили:

1. Делегувати для участі в установчих зборах для обрання складу громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації ПІБ — голову правління організації.

2.Підготувати документи для реєстрації щодо участі у зборах. Відповідальні: ПІБ (контактний телефон)

Головуючий _________ (ПІБ)

Секретар _____________ (ПІБ)


 

Приклад біографічної довідки уповноваженого представника ІГС на участь в установчих зборах з обрання складу громадської ради

Біографічна довідка уповноваженого представника ІГС
на участь в установчих зборах з обрання складу громадської ради

ПІБ ____________________________________________

Працює ________________________________________

Громадянство ___________________________________

Число, місяць і рік народження _____________________

Місце народження _______________________________

Освіта _________________________________________

Науковий ступінь, вчене звання ____________________

Володіння мовами _______________________________

Нагороди, почесні звання _________________________

Досвід роботи у виборних органах __________________

_______________________________________________

Трудова діяльність________________________________

_______________________________________________

Додаткова інформація

Членство в ІГС ______________________________

__________________________________________

Особисті досягнення _________________________

Контактна інформація (адреса для листування, електронна адреса, контактні телефони та факс, інше)


 

Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років

БЛАНК
інституту громадянського суспільства
ІНФОРМАЦІЯ
про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом 20__—20__рр.

1. Назва ІГС

2. Скорочена назва ІГС.

3. Дані про легалізацію ІГС.

4. Адреса, контакти.

5. Мета та напрями діяльності.

6. Досвід роботи в консультативно-дорадчих органів

7. Програми та проекти, реалізовані протягом звітного періоду (назва проекту, мета, партнери, учасники, кінцевий результат), проведена робота.

Посада уповноваженої особи Підпис Ініціали, прізвище

М.П. (за наявності)