back

Завершено ХІ Всеукраїнську спартакіаду

19 жовтня 2009

Завершено XІ Всеукраїнську спартакіаду серед команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя

Спорт грає велике значення в створенні нового образа сучасного державного службовця України.

От і цієї осені, вже в одинадцяте в Криму проходила Всеукраїнська спартакіада серед команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя.

Перші два етапи спартакіади відбувались на місцевому рівні.

А з 22 по 26 вересня 2009 року збірна команда з 22 державних службовців Чернігівської області взяла участь у фінальних змаганнях Спартакіаді.

Представники Бобровицького, Ічнянського, Козелецького, Куликівського, Новгород – Сіверського, Чернігівського, Щорського районів та міста Чернігова змагались в Алушті на базі фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Команди із 26 регіонів України зібралися на змагання з волейболу, футзалу, настільного тенісу та шашок.

За результатами змагань наша область посіла 10 загальнокомандне місце.

Нагадаємо, що минулого року це було лише 14 місце.

А з настільного тенісу представники Чернігівщини Андрій Тітенко (працівник Щорського районного фінансового управління) та Інна Черненко (спеціаліст Ічнянського районного управління праці та соціального захисту населення) вибороли перше місце.

Вітаємо переможців!

Щорічна традиційна Спартакіада державних службовців проводиться з метою формування нового іміджу державного службовця, корпоративної культури в органах державної влади, оскільки державна служба вимагає як збалансування напруженого робочого графіка, так і активного відпочинку.

За повідомленням

Управління державної служби Головдержслужби

України в Чернігівській області