back

Увага, на Чернігівщині різке погіршення погодних умов, що може погіршити обстановку на автошляхах

03 лютого 2021

Увага, на Чернігівщині різке погіршення погодних умов, що може погіршити обстановку на автошляхах

За прогнозами синоптиків, очікується різкий перехід від сильних морозів на відлигу з опадами, і далі знову сильний мороз.

Поступове "Потепління" очікуємо з 2 на 3 лютого. Температурні показники з понад -10 перейдуть на плюсові. У середу та четвер йтиме сніг, льодовий дощ, місцями з мокрим снігом. При цьому температура коливатиметься між плюсом вдень та слабким мінусом уночі. Місцями буде туман, утвориться ожеледь та ожеледиця. В п'ятницю температура різко впаде до -10 морозу. 

 

Просимо водіїв завжди зважати на дорожню обстановку. За суттєвого ускладнення погодних умов рекомендуємо утриматись від поїздок на великі відстані. Враховуйте, що провести обробку покриття одномоментно з настанням несприятливої дорожньої обстановки неможливо. Треба час, аби техніка всюди доїхала. А після обробки покриття - щоб протиожеледна суміш спрацювала. Раціонально оцінюйте обстановку на дорозі. Обирайте безпечну швидкість, тримайте дистанцію, не робіть небезпечних маневрів. За вкрай складних метеоумов краще утриматися від поїздок на далекі відстані. Враховуйте, що провести обробку покриття одномоментно за несприятливої дорожньої обстановки неможливо. Треба час, аби техніка всюди доїхала. А після обробки покриття - щоб протиожеледна суміш спрацювала. Будь ласка, надавайте перевагу у русі дорожній техніці. 

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області нагадує водіям вантажівок про аварійно-небезпечні ділянки з понаднормовим ухилом, де вантажівки узимку мають рухатись виключно з ланцюгами протиковзання.

Це:

- Н-07 Київ – Суми – Юнаківка, ділянка км 179+000 – км 190+000 (Тростянецька та Срібнянська балки) – рух із застосуванням ланцюгів протиковзання для вантажних автомобілів;

- Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем'яч, ділянка км 153+600 – км 155+400 (с. Стахорщина) – рух виключно із застосуванням ланцюгів протиковзання для вантажних автомобілів;

- Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем'яч, ділянка км 192+100 – км 194+600 (с. Ковпинка) – рух виключно із застосуванням ланцюгів протиковзання для вантажних автомобілів;

- Р-65 КПП “Миколаївка” – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів – КПП “Катеринівка”, ділянка км 77+670 – км 78+250 (с. Путівськ) – рух виключно із застосуванням ланцюгів протиковзання для вантажних автомобілів; заборонений рух вантажних автомобілів з причепами та напівпричепами;

- Т-25-19 Холми – Авдіївка – Оболоння, ділянка км 27+200 – км 33+200 (с. Понорниця) – рух виключно із застосуванням ланцюгів протиковзання для вантажних автомобілів.

 

Карта аварійно-небезпечних ділянок за посиланням.

На зимовий період на дорогах області визначені місця відстою транспортних засобів, де, за потреби, водії можуть перечекати непогоду. Усього 44 майданчики:

- перелік за посиланням;

- карта з локаціями за посиланням.

 

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах області та отримання інформації про стан проїзду працює цілодобова гаряча лінія диспетчерської Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами: +38(0462)661893, +380952714374.

За інформацією Служби автомобільних доріг
 у Чернігівській області