back

100-ліття відзначив мешканець села Велике Устя Іван Іванович Давиденко

02 лютого 2021

100-ліття відзначив мешканець села Велике Устя Іван Іванович Давиденко

Сьогодні, 2 лютого, святкує свій 100-й день народження житель села Велике Устя Сосницької селищної ради Іван Іванович Давиденко.

З нагоди поважної дати до ювіляра з квітами та подарунками завітало дуже багато гостей, серед яких голова Корюківської районної державної адміністрації Володимир Полубень, голова районної ради Віктор Чернуха, депутат обласної ради  Олександр Левицький, заступник Сосницького селищного голови Ігор Чернуха, секретар Сосницької селищної ради Лілія Саприкіна, голова Корюківської районної організації ветеранів  Валентина Погребна, голова Сосницької селищної організації ветеранів Надія Кузьменко, рідні та друзі ювіляра.

Вітали ветерана війни у колі чисельної родини, бо ювіляр має 3 синів, доньку, 9 онуків та 8 правнуків.

Гості щиро бажали столітньому ювіляру міцного здоров’я на майбутні роки і досягнення нового життєвого рубежу, адже рівнятись є на кого. Дідусь Івана Івановича прожив 103 роки.

Кажуть, що добрі люди довго живуть, і на своєму прикладі Іван Іванович довів, що це правда. Тож бажаємо прожити нашому ювіляру ще багато років в оточенні своєї великої родини, яка цінує його та дуже любить.

За матеріалами Корюківської районної державної адміністрації
та Сосницької селищної ради