back

На базі Сосницького районногосектору філії Державної установи "Центр пробації" в Чернігівській області працював дистанційний пункт

19 січня 2021

На базі Сосницького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області працював дистанційний пункт

05 січня 2021 року головний спеціаліст Сосницького бюро правової допомоги Алла Мірошниченко разом з провідним інспектором Сосницького районного сектору ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Оленою Шевченко забезпечили роботу дистанційного пункту консультування для осіб, які перебувають на обліку у Сосницькому районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області.

За правовою допомогою звернулись три особи. Питання стосувались адміністративного права (порядок оскарження постанови працівників поліції), цивільного права та спадкового права. Працівник системи безоплатної правової допомоги надала відповідні роз’яснення та звернула увагу на можливість отримання в подальшому безоплатної правової допомоги шляхом звернення до Сосницького бюро правової допомоги.

Під час роботи дистанційного пункту було проінформовано присутніх про можливість надання безоплатної вторинної правової допомоги категоріям громадян, що визначені законодавством та поширила інформаційні матеріали системи БПД із зазначенням контактних телефонів та адресою розміщення бюро.

Провідний інспектор Сосницького РС філії Центру пробації в Чернігівській області Олена Шевченко