back

Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2020/2021 навчальному році

31 липня 2020

Лист Міністерства освіти і науки України №1/9-394 від 22.07.2020 “Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2020/2021 навчальному році”

Органам управління освітою обласних,
Київської міської державних адміністрацій,
закладам післядипломної педагогічної освіти,
закладам загальної середньої та дошкільної освіти,
спеціальним закладам загальної середньої освіти
для дітей з особливими освітніми потребами

Про переліки навчальної літератури,
рекомендованої Міністерством освіти і науки України
для використання у закладах освіти у 2020/2021 навчальному році

Шановні колеги!

З метою упорядкування навчальної літератури, що рекомендується для використання в освітньому процесі закладів освіти, Міністерство освіти і науки України надає переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством для використання у закладах освіти у 2020/2021 навчальному році:

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання у початкових класахзакладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою (завантажити);

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти  і науки України  для використання в 5-11 класахзакладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою (завантажити):

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання у класах закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин (завантажити):

Перелік навчальної літератури, програм рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання у закладах дошкільної освіти (завантажити);

Перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у спеціальних закладах загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами (завантажити).

Ознайомитися із зазначеними переліками можна за вказаними посиланнями. Зазначені переліки постійно доповнюватимуться новими назвами навчально-методичних посібників за результатами розгляду відповідних предметних комісій Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, оновлюватимуться з урахуванням терміну дії грифів, наданих навчальній літературі Міністерством освіти і науки України та будуть доступними для ознайомлення в режимі онлайн.

Окрім цього, звертаємо увагу на те, що комісією Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України (лист ІМЗО від 18.06.2020 №22.1/12-Г-372) схвалено до використання у закладах загальної середньої освіти методичний посібник «Організація дистанційного навчання в школі. Методичні рекомендації» (авт. А. Лотоцька, А. Пасічник). Ознайомитися з зазначеним посібником можна на сайті Міністерства освіти і науки України за посиланням.

З повагою

Заступник Міністра    Любомира Мандзій