back

Запршення на навчання до Національної академії державного управління при Президентові України

02 червня 2020

Національна академія державного управління при Президентові України є головним закладом вищої освіти у системі підготовки та підвищення кваліфікації фахівців за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування".

Відповідно до Положення про прийом слухачів До Національної академії, затвердженим постановою КМУ від 01 квітня 2013 року №255, на навчання за державним замовленням, за вечірньою та заочною (дистанційною) формами приймаються голови місцевих держадміністрацій, їх перші заступники та заступники без вимог до стажу державної служби та державні службовці, посади яких належать до підкатегорій Б1 та Б2 категорії Б та які мають стаж державної служби не менш як один рік, а також посадові особи місцевого самоврядування, посади яких віднесені до першої-четвертої категорії посад в органах місцевого самоврядування та які мають стаж служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік.

З 01 квітня до 19 червня (для магістрів і спеціалістів) та до 22 липня (для бакалаврів) в Національній академії триває прийом документів для вступу.

Строк навчання за всіма формами навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістра становить 16 місяців.

На період установлення на території України карантину документи від вступників приймаються в електронному вигляді за посиланням, яке можна знайти на сайті Національної академії: academy.gov.ua (розділ "АБІТУРІЄНТАМ") та ознайомитись з детальною інформацією щодо умов вступу. Консультації можна отримати за тел.: 044-455-68-01 та через електронну адресу: [email protected]