back

Нарада директорів

25 листопада 2019

26 листопада 2019 року відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти району, директорів закладів дошкільної освіти та кухарів, на якій було обговорено питання організації харчування дітей. Перед присутніми виступили начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кнуренко В.А., начальник держпродспоживслужби Тібеж А.М., директор Спаської ЗОШ І-ІІІ ступенів Роздерій А.М., яка пройшла навчання з даного питання та отримала сертифікат.

Також були обговорені питання організації освітнього процесу, підведені підсумки І (зонального) туру - конкурсу "Учитель року-2020", ІІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад. З даного питання виступила Журко В.І., завідувачка РМК.

Про підключення до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО), про підготовку до проведення ЗНО 2020 та оновлення інформації про заклади освіти в довідниках інформаційно-телекомунікаційної системи Українського центру оцінювання якості освіти виступила Дерюгіна О.А, головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту.

Методист Гнип А.Г. наголосила про строки подачі звітів до статистичного управління.