back

Участь у всеукраїнському конкурсі

17 вересня 2019

Студентам нашого району пропонується взяти участь у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно» та позмагатися за гранти на навчання. Есе приймаються до 30 вересня 2019 року. Переможці будуть визначені вже в жовтні.

Студенти закладів вищої освіти Чернігівщини можуть позмагатися за гранти на навчання. Участь в конкурсі для претендентів на перемогу безкоштовна. Автори трьох кращих робіт отримають грошові гранти. Ними студенти зможуть оплатити за 10, 6, 3 місяці навчання або отримати річну стипендію і витратити кошти за власним розсудом.

Конкурсантами можуть бути здобувачі вищої освіти будь яких спеціальностей та курсів навчання. Але лише ті, які навчаються в ЗВО, що стали офіційними учасниками конкурсу та надали своїм студентам таку можливість. З повним переліком ЗВО-учасників конкурсу та правилами написання робіт пропонуємо ознайомитися за посиланням.

Для участі потрібно до 30 вересня 2019 року написати есе на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Питання пропонується розглядати за напрямком, обраним за власним бажанням.

Кожний студент може надіслати необмежену кількість робіт. Але кожна з них буде перевірятися на плагіат. Тому рекомендуємо завчасно перевірити сервісом, вказаним в правилах написання робіт.

Грошові гранти для переможців виділяються організаторами - компанією «Open Media Group» та медіа ресурсами: Likar info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;

E-Kvytok - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; UAUA info - Інформаційний портал для батьків про дітей; Nadra Kredit - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Бажаємо успіху представникам нашого видатного краю! Чернігівщина – край, що історично пишається розумною молоддю, тож доведіть це власним прикладом!