back

Всеукраїнський фестиваль "Будь молодим - живи активно"

04 липня 2019

З метою підвищення рівня здоров’я  молоді, популяризації, утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації спільно з громадською організацією «Платформа Розвитку Особистості» за підтримки Міністерства молоді та спорту України з 23 по 25 липня 2019 року у м. Вінниця заплановано проведення Всеукраїнського фестивалю «Будь молодим – живи активно» (далі - Фестиваль).

В рамках Фестивалю відбудуться: майстер-клас та змагання з лакросу, показові виступи та майстер-клас з черліденгу, екскурсія містом, орієнтування місцевістю, змагання з проходження канатної дороги, нічна ватра, перегляд кінофільму, кооперативна гра «Світ громад», змагання на атракціоні «Мегаполоса перешкод» тощо.

До участі запрошуються 4 особи віком від 18-25 років: 2 хлопця та 2 дівчини. До листа потрібно додати заявку за формою, що додається, а також характеристики учасників та мотиваційний лист, які будуть слугувати критеріями відбору делегації для участі у вищезазначеному Фестивалі.

Витрати на проживання та харчування учасників здійснюється за рахунок приймаючої сторони, проїзд – за рахунок сторони, яка направляє делегацію.

Заявки просимо надіслати до 08 липня 2019 року на електрону адресу [email protected] з темою «Будь молодим – живи активно» та заповнити учасникам електрону форму за посиланням: https://cutt.ly/dtISII.