back

Свято "Купальської ночі"

25 червня 2019

06 липня 2019 року  на території  туристично-рекреаційного комплексу  «Голубі озера» (с. Олешня, Ріпкинського району) відбудеться

VІІІ Міжнародний фестиваль авторської пісні та Свято купальської традиції «Івана Купала на «Голубих озерах», організатори заходів Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, Благодійний фонд ім. С.Русової.  

Запрошуємо взяти участь у святі «Івана Купала на «Голубих озерах» фольклорно-обрядові  колективи, ансамблі народної пісні, театри народної естради з програмою пісень, обрядів, театралізованих дійств купальської традиції, час виступу 15-20 хв.  Орієнтовний час проведення концертної програми  06 липня з 13.00 до 15.00.  Участь у святі безкоштовна, проїзд - за рахунок відряджуючої сторони.  По завершені учасники свята нагороджуються дипломами оргкомітету за участь. 

Заявки на участь, програму виступу та технічні умови виступу, контактну інформацію керівника колективу  надсилати на електронну пошту [email protected]  до 01.07.19 р. ( з приміткою – для Дерейчук І.В. «Купала на Голубих озерах).

Контактна особа - Дерейчук Ірина Василівна 0503879573.