back

Громадська організація "Юнацький Корпус Чернігів" запрошує

29 травня 2019

Повідомляємо, що громадська організація «Юнацький Корпус Чернігів» запрошує дітей віком від 10 до 16 роківна літнє таборування до національно-патріотичного наметового табору «Північний Корпус».

Головна мета таборування - організація активного відпочинку, оздоровлення, розвиткутворчих здібностей дітей та молоді з використанням елементів туризму, краєзнавства та природоохоронної роботи, розвиток та зміцнення моральних засад, виховання дітей та молоді в дусі патріотизму.

В таборі на дітей чекають: уроки виживання, заняття з тактики, теренові ігри, смуга перешкод, тренування з самозахисту, цікаві лекції з історії, тренінги з надання домедичної допомоги, а також ігри та вечірні гутірки біля ватри.

Місце проведення табору: Менський район, с. Миколаївка.

І зміна: з 24 червня по 5 липня;

ІІ зміна: з10 липня по 21 липня;

ІІІ зміна: з 26 липня по 6 серпня.

Вартість путівки 1500 грн (в суму входять харчування та перевезення), проживання у власних наметах.

Список необхідних речей, які потрібно взяти учаснику з собою:  палатка,туристичний килимок, спальник, дощовик, спортивний одяг та спортивне взуття, одяг для військової підготовки (камуфляж або спортивний), теплий одяг, змінне взуття, головний убір, засоби особистої гігієни, посуд (миска, чашка, ложка), ліхтарик. Мати з собою медичну довідку (079/о), страховий поліс на час проведення зміни.

Також для участі у таборі потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1DCi_FH3M0nDh8dZT7E-hXap4Aql-s2ZNixwhxilQIsU/edit?usp=drivesdk&chromeless=1

Більш детальна інформація за телефоном 0937065604, Анастасія.