20 серпня 2020

Форма заяви для фізичної особи

Форма заяви для колективу

Форма заяви для юридичної особи

Положення про відбір творів на конкурс

Положення про комісію з питань підтримки місцевого книговидання

Календарний план проведення районного конкурсу рукописів місцевих авторів у 2020 році.

20.08.2020

Оголошено районний конкурс рукописів місцевих авторів Сосниччини

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при районній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили сьогодні, 20 серпня.

Конкурс визначить, які твори літераторів та науковців Сосниччини будуть видані у поточному році коштом районного бюджету та розповсюджені серед бібліотек району. Він  проводиться у рамках районної Програми підтримки книговидання місцевих авторів  на 2020–2021 роки.

Прийом матеріалів на конкурс починається 21 серпня та триватиме до 31  серпня включно.

Для участі запрошуємо подати до сектору культури та інформаційної діяльності райдержадміністрації:

  • заяву визначеної форми про винесення рукопису на конкурс;
  • завершений рукопис твору в електронному вигляді;
  • мотиваційний лист з обґрунтуванням доцільності випуску рукопису бюджетним коштом (обсягом до 2000 знаків / 1 аркуш А4) в електронному вигляді;
  • анотацію на рукопис та короткі відомості про автора (авторський колектив, упорядників) в електронному вигляді;
  • для творів наукового спрямування — дві фахові рецензії.

Заява про участь у конкурсі та рецензії на наукові твори мають бути засвідчені особистими підписами — і подаються або у паперовому вигляді, або в електронному за умови накладення кваліфікованого електронного підпису.

Умови конкурсу детально описані у відповідному Положенні.

Пакет матеріалів для участі можна передати до Сектору у будь-який зручний спосіб. Сектор знаходиться за адресою: смт Сосниця, вул. Грушевського, 15. Прийом документів здійснює Лілія Мучта, секретар комісії з питань підтримки місцевого книговидання ; тел.: (04655) 2-75-60; е-пошта: [email protected]).

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання ознайомиться з поданими рукописами та у вересні обере ті, що вийдуть у світ за кошти районного бюджету.

Згодом надруковані примірники надійдуть до бібліотек та навчальних закладів району, інших зацікавлених установ для задоволення потреб читачів Сосниччини, розповсюджуватимуться під час презентаційних заходів. Видані книги також будуть розміщені в електронному вигляді на вебсайті Сосницької РДА.

Виплата гонорарів чи іншої винагороди авторам не передбачена.

На конкурс не приймаються заявки щодо випуску навчальних (підручники, посібники), рекламних, періодичних видань, а також видань, які передбачають одноразове використання (книжки-розмальовки тощо).

Конкурс рукописів місцевих авторів покликаний відкрити широкій громадськості кращі зразки творчості авторів Сосниччини, які не мають перспективи комерційного випуску, але водночас залишаються суспільно важливими та потенційно запитуваними читацькою аудиторією.