back

Проведення Міжнародного конкурсу з підприємництва

23 жовтня 2018

Відкрита реєстрація школярів 9-11 класів до участі у Міжнародному конкурсі з підприємництва

За підтримки Міністерства молоді та спорту України, БФ Інститут громадянської освіти та суспільних програм (ICEPP) вже втретє організовує в Україні національний відбір Всесвітнього конкурсу для школярів-старшокласників Diamond Challenge for High School Entrepreneurs., заснованого в Університеті штату Делавер, США.

Цей конкурс сааме для тебе, якщо:

тобі від 14 до 18 років;

ти учень/ниця 9-11 класів загальноосвітнього закладу або студент/ка профільного коледжу, технікуму/училища тощо;

в тебе є потужна та вмотивована команда, що прагне розвивати проект разом з тобою;

хоча б один з вас говорить англійською на рівні не нижче Intermediate.

Реєстрація команд та подача письмових проектів відкрита до 30 грудня 2018 року за посиланням:http://icepp.org.ua/images/InfoDC2019.pdf

Фіналісти національного відбору отримають менторську підтримку їх концепцій від експертів, а також візьмуть участь у тренінговій програмі, опісля якої будуть максимально підготовлені до презентації проектів на фінальних заходах у Києві 27 та 28 лютого 2019 року.

Головний приз в Україні: 1 000 $ та шанс представляти нашу країну в США, де можна поборотись за приз у 11000 $ на реалізацію ідеї або майбутньої освіти.

Контактна особа: керівниця проектів Благодійного Фонду Інститут громадянської освіти та суспільних програм Наталія Шкурка, тел. +380 66 175 0948