06 серпня 2019

Центр надання адміністративних послуг Сосницької районної державної адміністрації

На виконання Закону України від 06.09. 2012 року №5203-VI «Про адміністративні послуги» при Сосницькій районній державній адміністрації створений Центр надання адміністративних послуг. В центрі надання адміністративних послуг громадяни, та суб'єкти підприємництва можуть подати заяви на отримання адміністративних послуг, оформити документи дозвільного характеру, одержати консультацію, тощо.

Складовою частиною Центру надання адміністративних послуг є дозвільний центр Сосницької районної адміністрації, який забезпечує надання адміністративних послуг з видачі (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.
 

Центр надання адміністративних послуг розташований за адресою:

16100, Чернігівська область,

Сосницький район,

смт Сосниця,

вул.Якова Скидана,5

тел. (04655)2-15-39
 

Режим роботи:

прийом відвідувачів:

понеділок, середа, п'ятниця: - з 8:00 - 15:00 год.

вівторок, четвер- з 13:00 - 20:00 год.

субота- з 09:00 - 14:00 год.

вихідний: неділя.
 

Адміністратор: Ященко Людмила Григорівна 
 

Мета створення

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) створено для забезпечення зручності та оперативності отримання адміністративних послуг суб’єктами звернень та поліпшення надання адміністративних послуг у одному приміщені за принципом «єдиного вікна» у чітко визначені строки.
 

Завдання центру надання адміністративних послуг

1) організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб'єктів звернень;

2) спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

3) забезпечення інформування суб'єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.
 

Довідково:

1) адміністративна послуга - результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону;

2) суб’єкт звернення - фізична особа, юридична особа, яка звертається за отриманням адміністративних послуг;

3) суб’єкт надання адміністративної послуги - орган виконавчої влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.

4) інформаційна картка адміністративної послуги – документ, у якому міститься інформація про адміністративну послугу для замовника.

5) технологічна картка адміністративної послуги – детальний опис процедури надання адміністративної послуги, у якому визначено порядок дій виконавців та стоки їх вчинення.