back

01 лютого 2018

Грантова Програма підтримки мікропроектів від Посольства Німеччини

Посольство Федеративної Республіки Німеччина надає фінансову підтримку для реалізації мікропроектів, спрямованих на покращення основних потреб бідних та  вразливих верств населення, які мають довгострокову дієвість.

Дедлайн – 23 лютого 2018 року.

Мікропроекти – це заходи/проекти з коротким терміном реалізації (проект повинен бути реалізований до 15.10.2018), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і вразливих верств населення та на забезпечення довгострокового ефекту від проекту.

Максимальна сума грантового сприяння, що надається Посольством, становить, як правило, 8 000 євро.

Хто може подавати заявку:

Організації/установи/спілки/неурядові організації (крім підприємств і ОСББ), які не спроможні самостійно профінансувати свій проект. Це означає у будь-якому випадку обов’язкову наявність власного внеску заявника (також і нефінансового, наприклад, у формі виконання робіт власними силами, надання транспортних послуг чи приміщень, технічного нагляду або сервісних послуг). Можливе часткове фінансування третіми сторонами (приватними донорами, громадами, місцевими підприємцями).

Для участі у Програмі необхідно використовувати лише наданий Посольством формуляр заявки (за посиланням), який має бути заповнений повністю. При цьому долучений короткий опис проекту (пункт 5а) необхідно скласти лише німецькою чи англійською мовою (макс. 500 знаків), після чого формуляр має бути підписаний двома відповідальними особами організації-заявника. Заявка і долучений до неї план фінансування (див. зразок в кінці формуляра) мають бути зрозумілі та переконливі. Особливо це стосується мети проекту в рамках реалізації політики співпраці задля розвитку (пункт 5 b заявки):

 – Які дефіцити/проблеми мають бути вирішені? Покриті цим проектом?

–  Які цілі переслідує цей проект?

  • На кого розрахований проект/кому він принесе користь?
  • За допомогою яких заходів мають бути досягнуті його цілі?

 

Надішліть цю заявку з планом фінансування ВИКЛЮЧНО поштою на адресу: Посольство Німеччини в Україні, Економічний відділ (wi-13), вул. Богдана Хмельницького, 25, 01901 Київ.

У разі виникнення запитань, надсилайте їх електронною поштою на адресу: [email protected], тел.: 044 2811 166.

Детально: http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/04/Entwicklungspol__Zusammenarbeit/Kleinstprojekte__2017/Kleinstprojekte__2018.html   та  http://www.kiew.diplo.de/contentblob/5195118/Daten/8074022/Merkblatt_Kleinstprojekte.pdf