back

Нагородження переможців

11 травня 2012

10 травня за ініціативи голови райдержадміністрації Анатолія Булиги у Бахмацькому районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулось урочисте нагородження переможців Всеукраїнських, обласних змагань, конкурсів, олімпіад. Також за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток освітянської галузі району та підготовку дипломантів Всеукраїнських, обласних олімпіад, змагань, конкурсів були нагороджені Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради педагоги району.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Булига, заступник голови районної ради Володимир Сорока.

Захід проведений з метою стимулювання інтелектуального та творчого розвитку учнів загальноосвітніх навчальних закладів, активізації їх потенційних пізнавальних можливостей.

Зокрема, голова райдержадміністрації Анатолій Булига зазначив: «Сьогодні свято наших переможців - дітей, які в справжній боротьбі демонструють високий рівень знань, представляють Бахмаччину в Україні. Ви – завтрашній день нашої держави, за вами - майбутнє України. Саме ви спроможні сказати нове, свіже слово в науці, культурі, мистецтві, спорті та владі. Будьте впевненими в собі, сильними, розумними, твердо ступайте по життєвому шляху. Переконаний, що ви успішно реалізуєте свої таланти, примножите культурний та духовний спадок багатьох поколінь, утвердите авторитет Бахмаччини на теренах Чернігівщини і України.»