back

Шановні жителі району!
Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!

08 травня 2012

Щиросердно вітаємо вас із 67-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні – священним святом народної мужності і звитяги!

67 років відділяють нас від тих днів, коли відлунали останні залпи найбільшої в історії людства війни. Проте непідвладні часові подвиги переможців, які відстояли свободу, честь і незалежність Батьківщини, очистили рідну землю від фашисткої навали.

Пам’ять війни – це пам’ять серця. Її сувора правда залишається з нами, як уособлення безприкладної мужності, патріотизму, тяжкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя. Цю пам’ять несуть крізь роки все нові покоління, схиляючись у шані перед своїми батьками і дідами, солдатами Великої Вітчизняної – живими і полеглими. Щире спасибі Вам, дорогі ветерани, за самовіддану працю у повоєнний період, участь у розбудові незалежної української держави, за виховання молоді на героїчних традиціях.

Земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас, живих і мертвих, – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

Від усього серця вітаємо із Днем Перемоги – святом, яке є і завжди буде з нами. Міцного вам здоров’я і бадьорості духу ще на довгі роки, мирного життя. Хай не болять ваші рани, хай здоровими і щасливими будуть діти та внуки, хай у родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!


Голова райдержадміністрації
І.А.Захарченко


Голова районної ради
О.Д.Шапченко