back

Премія Юних Підприємців Uniliver

30 травня 2017

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про премію для юних підприємців у розмірі 50 000 євро від компанії Uniliver.

«Премія Юних Підприємців Uniliver» відкрита для подачі заявок для підтримки і відзначення молоді з усього світу за існуючі ініціативи, продукти або послуги, які вирішують деякі з найбільших проблем стійкості планети.

Дедлайн: 30 червня 2017 року

Розмір нагороди: до 50 000 євро

У 2017 році серед молодих підприємців визнають до восьми переможців. Два фіналіста в кожному з чотирьох пріоритетних напрямів будуть відібрані з процесу відео-інтерв’ю і запрошені в Кембридж, де вони будуть працювати з різними експертами Кембриджського університету.

Пріоритетні напрямки:

– Сільське господарство

– Можливості для жінок

– Відходи

– Питна вода

Нагорода:

– Переможець призу “HRH The Prince of Wales Young Sustainability Entrepreneur Prize” отримає грошовий приз у € 50,000 і підтримку з урахуванням його конкретних потреб протягом 12 місяців.

– Переможці наступної категорії отримають грошову винагороду в € 10,000 і підтримку з урахуванням їх конкретних потреб протягом 12 місяців.

– Фіналісти отримають грошову винагороду в € 7000 і підтримку з урахуванням їх конкретних потреб протягом 12 місяців.

Критерії:

– Будь-яка особа в віці від 18 до 35 років (станом на 30 червня 2017 року), яка працює в одній з чотирьох пріоритетних областей.

– Ініціатива заявника повинна бути вже в процесі реалізації.

Детальна інформація, реєстрація та подача заявки за посиланням: https://youngentrepreneursawards.unilever.com/

Додаткова інформація: http://www.opportunitiesforafricans.com/unilever-young-entrepreneurs-awards-2017-for-young-entrepreneurs-worldwide-e50000-prize-fully-funded-to-london/