back

Оголошено проведення конкурсу проектів молодіжних та дитячих громадських організацій

25 квітня 2017

Повідомляємо, що наказом Мінмолодьспорту від 27.03.2017 року №1225 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році» оголошено проведення конкурсу з визначення проектів молодіжних та дитячих громадських організацій на 2018 рік. Зазначений наказ розміщений на офіційному веб-сайті Міністерства молоді та спорту за посиланням: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/category/469. Участь у конкурсі мають право брати всеукраїнські і місцеві громадські організації.

Конкурс проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами).

Також, наказами директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації від 27.03.2017 № 33 та № 34 оголошено проведення відповідних конкурсів проектів інститутів громадянського суспільства у молодіжній сфері та національно-патріотичного спрямування, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2018 році. Докладніше з оголошеннями можна ознайомитись за посиланнями:

http://dsms.cg.gov.ua/index.php?id=20923&tp=1&pg= - щодо конкурсу проектів національно-патріотичного спрямування;

http://dsms.cg.gov.ua/index.php?id=20818&tp=1&pg= - щодо конкурсу проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у молодіжній сфері.