back

Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові

03 квітня 2017

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про Конкурс заявок «Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові» для підтримки ініціатив організацій громадянського суспільства.

Дедлайн - 12 квітня 2017 р. Проект «Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадську участь» спрямований на розвиток партнерства у локальних громадах України та Молдови шляхом посилення знань і навичок активістів громадянського суспільства, представників місцевих закладів культури, органів влади у рамках культурно-освітніх ініціатив, орієнтованих на підтримку культурного розмаїття та просування інноваційних підходів до освіти дорослих.

Мета конкурсу – сприяти інституалізації партнерства між недержавними організаціями та закладами культури (музеями, будинками культури, бібліотеками, театрами та ін.) для формування і зміцнення центрів освіти для дорослих на місцевому рівні.

До участі запрошуються офіційно зареєстровані громадські організації з 5 регіонів України – Тернопільської, Ужгородської, Чернігівської, Одеської, Дніпропетровської областей.

Діапазон тематичних напрямів і форматів міні-проектів може включати таке:

підвищення знань жителів регіону щодо специфіки його полікультурності, розвитку почуття ідентичності, підтримки довіри і поваги до культурного розмаїття.

залучення місцевих громад для участі в місцевому плануванні, для впливу на реалізацію культурної/освітньої політики.

освіта дорослих у сфері культури, розвиток творчих здібностей, сприяння самовираженню і розширенню участі громадян у житті громади.

розвиток компетенцій громадян у контексті сучасних підходів до роботи з учнями і батьками.

забезпечення доступу до програм і ресурсів у сфері освіти для дорослих представникам третього віку. •

покращення знань у сфері інформаційно-комунікаційних технологій і розвиток критичного мислення для представників малого та середнього бізнесу.

Потенційні заходи і види активностей у мікропроектах:

семінари, тренінги, воркшопи, відкриті для більшості населення і спрямовані на розвиток концепції освіти протягом життя;

культурні ініціативи різного формату, що потенційно зміцнюють освітню програму;

публічні діалогові заходи із залученням представників державного і недержавного секторів культури та освіти;

ініціативи локальних громад із використанням елементів соціальної роботи (адвокація) та залучення громадян до участі в них.

Отримувачі гранту зможуть реалізувати проектні ініціативи до 30 листопада 2017 року.

Представники організацій – переможців конкурсу здобудуть можливість брати участь в освітній програмі, яка проходитиме в Україні та Молдові.

Розмір одного гранту: 7000 євро.

Конкурс проводиться у рамках програм співпраці Представництва DVV International в Україні та Інформаційно-дослідного центру «Інтеграція і розвиток» і здійснюється за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Положення про конкурс міні-грантів і всі необхідні документи для оформлення заявки можна завантажити: Learning Community.

Заявки на отримання міні-гранта приймаються до 24.00 12 квітня 2017 року в установленому форматі англійською або російською мовами в електронному вигляді за адресою: [email protected]; або безпосередньо до офісу: вул. Костьольна, 4, оф. 16, 01001, м. Київ.

Заявки, відправлені поштою, повинні надійти на адресу офісу не пізніше від вказаного терміну.

Запитання просимо надсилати на електронну пошту:

[email protected]

[email protected]

Детальна інформація: http://www.gurt.org.ua/news/grants/37613/