back

Можливість стажування у Німеччині

20 лютого 2017

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про можливість стажування CrossCulture Eastern Partnership Program у Німеччині.

Інститут міжнародних відносин – IFA, за сприяння німецьких дипломатичних місій – пропонує громадянам України віком від 23 до 45 років пройти стажування у Німеччині за програмою CrossCulture обміну.

Дедлайн – 10 березня 2017 р.

Програма пропонує молодим фахівцям і волонтерам з Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Республіки Молдова, України, Росії та Німеччини отримати професійний досвід за кордоном. До подальшого професійного розвитку та підготовки фахівців, учасники програми також отримають уявлення про соціальну та політичну структуру приймаючої країни. Ви зможете напрацювати важливі контакти, які можна використовувати при поверненні на батьківщину для подальшої співпраці. Цей обмін, таким чином, стійко зміцнює формування мереж між Німеччиною і країнами-партнерами та заохочує транскордонний діалог і співпрацю.

Обов’язковою умовою участі є :

1. Знання англійської мови

2. Кандидати повинні бути віком від 23 до 45 років.

3. Не бути студентом ВНЗ

Переваги, запропоновані для відібраних учасників:

- щомісячний грант в розмірі 550 євро;

- проживання в Німеччині;

- медична страховка;

- витрати на проїзд до Німеччини і у міському громадському транспорті, а також візові збори.

Додаткова інформація на сайті: http://sbiz.club/7332/stazhuvannya-crossculture-eastern-partnership-program-u-nimechchyni/ та http://ifa-portal.rexx-recruitment.com/job-offers-initiative.html .