back

Гранти у рамках програми ЄС «Молодіжне вікно Східного партнерства»

15 лютого 2017

Українська молодь, молодіжні організації та працівники, які опікуються питаннями молоді, мають змогу отримати фінансування на реалізацію своїх проектів у рамках програми ЄС «Молодіжне вікно Східного партнерства» (Eastern Partnership Youth Window).

Дедлайн - 8 березня 2017 р.

«Молодіжне вікно Східного партнерства» пропонує можливості для фінансування проектів у рамках програми «Erasmus+», передбачаючи участь організацій та учасників з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України.

У рамках програми можна отримати фінансування на проекти, що стосуються, зокрема, таких заходів: співпраці та створення мережі корисних зв’язків і контактів; проведення конференцій, семінарів, зустрічей, великих молодіжних заходів, інформаційно-розважальних кампаній; розвитку методів, інструментів і матеріалів роботи з молоддю, а також програм роботи з молодими людьми, навчальних програм та інструментів ведення документації; створення нових форм роботи з молоддю; проведення підготовки і надання підтримки; заходів з мобільності тощо.

Хто може брати участь у програмі:

Організація, що подає заявку на участь у програмі, повинна бути створена у країні Східного партнерства; також вона має відповідати одному з таких критеріїв:

• бути неприбутковою організацією, асоціацією, неурядовою організацією;

• бути учасницею Національної молодіжної ради в своїй країні;

• бути державним органом місцевого, регіонального або національного рівня;

• бути приватною компанією, включаючи соціальне підприємство.

Як подати заявку для участі у програмі:

Програма «Молодіжне вікно Східного партнерства» впроваджується на централізованому рівні. У такий спосіб заявки на участь у ній слід подавати до освітньої, аудіовізуальної та культурної виконавчої агенції Європейської Комісії.

Більше інформації та інструкції за подання з цього питання можна знайти за таким посиланням (https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/funding/capacity-building-in-field-youth-2017_en).

Контакти:

Eastern Partnership Youth Window

[email protected]

Детально: http://www.gurt.org.ua/news/grants/36783/ .