back

Конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»

30 січня 2017

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про Конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах» Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета конкурсу – посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.

Учасники конкурсу – громадські об’єднання, бізнес-асоціації, організації роботодавців та профспілки, зареєстровані відповідно до українського законодавства як неприбуткові або благодійні організації, які є членами (учасниками) Платформ та/або їхніх робочих груп. Також допускається участь організацій-кандидатів на приєднання до Платформ та/або їхніх робочих груп.

Останній термін подання проектних пропозицій – 6 лютого 2017 року, 12:00 (за київський часом).

Оголошення результатів конкурсу – 17 березня 2017 року

Мінімальний розмір гранту – 100 000 грн.

Максимальний розмір гранту – 750 000 грн.

Оптимальний розмір гранту – 300 000 - 500 000 грн.

Додаткова інформація

Проект «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою УС ПГС та УНП ФГС СхП», реалізується Європейською програмною ініціативою Міжнародного фонду «Відродження» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Контакти: Ольга Квашук, координатор проектів Європейської програмної ініціативи, [email protected]

Олена Романова, координатор Європейської програмної ініціативи, [email protected]

Детально: http://www.irf.ua/allevents/news/konkurs_grom_syng/