back

Відкрито благодійну програму «Заміна систем опалення»

15 грудня 2016

Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я» (далі – Організація), відповідно до законодавства України, своєї статутної мети, в інтересах фізичних осіб, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та які проживають на радіоактивно–забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях, а також в інтересах юридичних осіб з числа сільських, селищних, районних та міських рад, державних або комунальних медичних установ, загальноосвітніх шкіл, дитячих садків та вищих навчальних закладів, які розташовані на радіоактивно–забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях, здійснює благодійну діяльність та відкрила благодійну програму «Заміна систем опалення».

Створивши умови мінімізації загальних витрат за рахунок благодійності, оцінивши необхідні інвестиційні та операційні витрати, основною метою та цілями цієї Програми, є задоволення енергетичних потреб споживачів, які розташовані та мешкають на радіоактивно–забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях.

Разом зі своїми партнерами з числа міжнародних благодійних фондів, а також підприємств, які мають величезний досвіт в будуванні під ключ та подальшої експлуатації котельних та теплоелектростанцій, Організація працює над вибором моделі щодо виду палива, типу генеруючого обладнання або приладів кінцевого споживання.

Потенціал вітряної, сонячної та геотермальної енергії під час використання в житлових та нежитлових приміщеннях постійно зростає. Встановлена потужність теплоелектростанцій та теплоелектроцентралей на біомасі може динамічно зростати до 30 МВт.. В секторах кінцевого енергоспоживання біомаса має значний потенціал для нагріву води та опалення житлових і нежитлових приміщень. Централізоване виробництво теплової енергії великими котельнями буде на сучасному рівні і може забезпечувати в повному обсязі енергетичні потреби кінцевих споживачів, які розташовані та мешкають на радіоактивно–забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях.

Найбільшим внеском буде модернізація систем опалення приміщень, у тому числі санація, заміна котлів, встановлення теплових насосів, збільшення частки централізованого теплопостачання, а також водонагрівального обладнання з можливим використанням сонячних колекторів. Запровадження на радіоактивно–забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях України нових підходів до реалізації державної політики щодо фінансування енергоефективності є принциповою умовою для залучення коштів міжнародних благодійних фондів.

На цей час вже ведуться перемовини щодо залучення в Україну опалювальних систем у вигляді благодійної допомоги, безкоштовно. В разі підтримки діяльності Організації, в Україну може надійти велика кількість якісного опалювального обладнання, що значно зменшить навантаження на державний та місцеві бюджети.

Для участі в цій Програмі фізичній особі, необхідно надіслати на поштову адресу Організації копії своїх особистих документів, а саме:

- роздруковану та заповнену заяву про вступ в Громадську організацію «Всеукраїнський союз чорнобильців»;

- роздруковану та заповнену заяву про включення до благодійної програми «Заміна систем опалення»;

- копію усіх сторінок паспорту громадянина України;

- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру фізичній особі, платнику податків;

- копію посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (з вкладкою до посвідчення за її наявністю), та довідку про реєстрацію міста проживання на території Київської, Чернігівської, Житомирської, Рівненської, Волинської, Вінницької або Черкаської області.

Для участі в цій Програмі юридичній особі, необхідно надіслати на поштову адресу Організації, обов’язково засвідчені особистим підписом керівника та печаткою державної або комунальної установи копій документів, а саме:

- роздруковану та заповнену заяву про включення до Благодійної програми «Заміна систем опалення»;

- копію витягу (виписка) з ЄДРЮОФОП;

- копію витягу (виписка) органу статистики.

З УРАХУВАННЯМ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ, УЧАСНИКИ ЦІЄЇ ПРОГРАМИ МАТИМУТЬ МОЖЛИВІСТЬ БУТИ ЗАБЕЗПЕЧЕНИМИ ТЕПЛОВОЮ ТА ЕЛЕКТРИЧНОЮ ЕНЕРГІЄЮ ЗА МІНІМАЛЬНИМИ ВИТРАТАМИ.

З більш детальнішою інформацією про діяльність Організації Ви маєте можливість ознайомитись на Інтернет сайті www.chernobyl-people.org

Голова Правління БО «Чорнобильський фонд здоров’я» Котій А.П.