back

Конкурс грантів в рамках проекту «Діалог зі сприяння торгівлі»

25 листопада 2016

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про Конкурс грантів в рамках проекту «Діалог зі сприяння торгівлі» Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, який фінансується Європейським Союзом.

Дедлайн - 12 грудня 2016 р.

Мета конкурсу – покращення практики реалізації нормативно-правових актів, пов’язаних із здійсненням зовнішньоекономічної діяльності, у т.ч. в контексті посилення транспарентності діяльності органів влади, через забезпечення участі широкого кола громадських організацій в адвокації питань, пов’язаних із сприянням та спрощенням процедур торгівлі, їх спроможності відстежувати, оцінювати вплив, корегувати та підтримувати відповідні реформи зокрема на місцевому рівні.

До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, які мають:

• статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні упродовж 1 року;

• спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування);

• щонайменше дворічний досвід практичної роботи у сфері сприяння міжнародній торгівлі та спрощення процедур торгівлі.

Програма не надає грантів політичним партіям та релігійним громадам. Пріоритети конкурсу:

Адвокаційна кампанія може бути направлена як на місцевий так і національний рівень. Наступні теми адвокації є пропонованими і невичерпними:

• вдосконалення роботи митниці за принципом “єдиного вікна” та “мовчазної згоди” на місцях;

• прозорість роботи і забезпечення більшої передбачуваності митних та інших органів, які контролюють переміщення товару через кордон;

• здійснення заходів щодо побудови і розвитку дієвих механізмів системного діалогу між приватним та публічним сектором з метою спільного вирішення проблем та реалізації заходів зі сприяння торгівлі;

• опрацювання та просування практичних рекомендацій щодо вдосконалення ділової практики та культури взаємодії місцевих структур виконавчої влади та бізнесу;

• просування більш широкого використання електронних засобів документообігу при здійсненні зовнішньоекономічних операцій, як один із засобів спрощення процедур, який матиме позитивний вплив на збереження ресурсів та екології;

• сприяння більшому залученню МСП до зовнішньоекономічної діяльності;

• адвокація кращих практик запобігання корупції при здійсненні експортно-імпортних операцій на місцях.

Максимальний розмір гранту – 100 000 гривень.

Максимальна тривалість проектів – 6 місяців, але в будь-якому разі проект має завершитись до 31.08.2017 року.

Інструкція про проведення конкурсу, аплікаційна форма, бюджет проекту й стандартна грантова угода та критерії прийнятності, за посиланням http://bit.ly/2g7eHi8 .

Проектні пропозиції з додатками слід надсилати на адресу [email protected]. Додатки до проектної пропозиції мають бути додані у форматі .doc, .xls або .pdf.

Про результати розгляду кожної проектної пропозиції буде повідомлено електронною поштою.

Консультації щодо оформлення грантових заявок не надаються телефоном. У разі виникнення додаткових запитань, листи будь ласка надсилайте на електронну адресу [email protected].

Контакти

• Олена Рубанік

[email protected]

• Костянтин Михайличенко

[email protected]

Додаткова інформація на сайті: http://www.gurt.org.ua/news/grants/35509/ .