back

Понад півмільйона українських родин отримають грошову допомогу від Уряду на придбання твердого палива

11 листопада 2016

Уряд додатково виділив понад 359 мільйонів гривень допомоги населенню на закупівлю твердого палива та скрапленого газу. Це рішення прийняли урядовці на засіданні Кабінету Міністрів України 9 листопада.

Це означає, що більш ніж півмільйона українських родин, які проживають у сільській місцевості і для опалення житла не використовують природний газ або інші види опалення – централізоване або електричне, мають змогу скористатися урядовою допомогою й закупити тверде паливо, щоб належним чином підготуватися до зими.

Безповоротна грошова допомога Уряду на придбання твердого палива (вугілля, дров, брикету тощо) призначається виходячи з норми у дві тонни на одне домогосподарство на рік і граничного показника вартості, який становить 2 тисячі гривень за тонну.

Субсидія на придбання твердого палива оформляється так само, як і звичайна житлова субсидія. Щоб її отримати, потрібно подати в місцевий орган соціального захисту декларацію про доходи та заяву. В останній слід підкреслити поле зі словами «на придбання твердого палива та скрапленого газу».

Такою допомогою мають можливість скористатися ті сім’ї, які використовують для опалення виключно тверде паливо. Субсидія їм надається незалежно від площі житла і виплачується один раз на рік в готівковій формі на особовий рахунок в банку. Чим менший дохід родини, тим більший розмір урядової допомоги вона отримає.


До відома.

На Чернігівщині у 2015 році житлові субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу отримували понад 29 тисяч родин.

За даними станом на 1 жовтня цього року, вже майже 40 тисяч сімей області користуються такою допомогою від держави.


За матеріалами Департаменту інформації
та комунікації з громадськістю секретаріату КМУ