back

Робота Менської дирекції за 9 місяців: з турботою про людей!

03 листопада 2016

Станом на 1 жовтня 2016 року на обліку в Менській міжрайонній виконавчій дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі - дирекція) перебувало 2367 страхувальників, що на 1238 більше, ніж на початок року.

За 9 місяців 2016 року до бюджету дирекції надійшло 13,6 тис. грн. Витрати бюджету склали 3 330, 6 тис. грн.

Загальна сума нарахованих страхувальниками допомог становить 2 921,1 тис. грн., що на 32,5% більше відповідного показника минулого року.

Страхувальниками Менського і Сосницького районів надано 899 заяв-розрахунків на фінансування матеріального забезпечення на суму 2927,0 тис. грн.

Було оплачено 23 465 днів по тимчасовій непрацездатності та 12 180 днів по вагітності та пологах, виплачено допомоги на поховання в 6 випадках.

Профінансовано 2 911,8 тис. грн. або 99,5% від замовлених асигнувань. Решту коштів страхувальники отримали до 5 жовтня 2016 року.

Спеціалістами дирекції проведені заходи реагування по 168 страхових випадках по невиробничому травматизму. Слід відмітити: на підставі заяв-розрахунків страхувальників виявлено, що по 168 листках непрацездатності було замовлено фінансування 227 386,18 грн. (2 735 днів) на допомоги, пов’язані з травмами невиробничого характеру.

На виплату матеріального забезпечення застрахованим особам використано 4540,5 тис. грн., або 83,7 % від загальної суми витрат, у тому числі допомоги: по тимчасовій непрацездатності - 1 864,8 ,6 тис. грн.; по вагітності та пологах - 1 043,1 тис. грн.; на поховання - 13,2 тис. грн.

Таким чином, значну частину витрат складають витрати по тимчасовій непрацездатності - 91,4 % запланованого показника.

Для застрахованих осіб вищезазначених районів, за рахунок коштів Фонду, виділено 15 путівок на реабілітаційне (відновлювальне лікування) в умовах санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм на суму 154,7 тис. грн., які видані працівникам безкоштовно.

В друкованих, електронних засобах масової інформації Менщини та Сосниччини оприлюднено 181 матеріал з актуальних питань діяльності дирекції.

Відповідальність, професіоналізм, працездатність, любов до своєї справи, доброзичливість – це відмінна риса всіх без винятку працівників дирекції. Колектив виконує всі поставлені перед ним завдання обґрунтовано, швидко, з детальною обробкою та відмінною якістю. З дня заснування дирекції сумлінно виконують роботу і безмежно віддані своєму обов’язку головний бухгалтер Антоніна Пилипенко, головний спеціаліст Валентина Кудін, провідний спеціаліст Ірина Бреус. Як гарний і відповідальний фахівець зарекомендував себе спеціаліст І категорії, представник дирекції у Сосницькому районі Олександр Євтушенко.

Не можу не згадати напередодні свята і за велику ділянку роботи, яку виконують комісії (уповноважені) із соціального страхування підприємств, установ та організацій. Вони забезпечують призначення всіх видів допомог за рахунок коштів Фонду, здійснюють контроль за правильним нарахуванням і своєчасною виплатою матеріального забезпечення з метою дотримання прав застрахованих осіб.

Щиро вітаю колег з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери. Зичу особистого благополуччя, гарного настрою та міцного здоров′я! Нехай кожен день буде наповнений корисними справами і теплом людських стосунків, а таланти Вашого розуму й душі стануть підґрунтям нових професійних звершень! Спасибі вам за ваші добрі серця, за турботу за людей, за вашу небайдужість та наполегливість.

Директор Менської міжрайонної виконавчої дирекції
Чернігівського обласного відділення ФСС з ТВП Ірина Петрушенко