back

Житлові субсидії в області вже отримують 215 тисяч сімей, в тому числі понад 5 тисяч родин з нашого району

02 листопада 2016

Соціальна підтримка домогосподарств області – одне з першочергових завдань органів соціального захисту населення.

Призначення та надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива триває постійно.

Так, за новим порядком житлові субсидії в області сьогодні вже отримують 215 тисяч сімей, в тому числі близько 5400 сімей з Сосницького району.

Кількість звернень громадян з даного питання постійно збільшується. За прогнозами, під час опалювального сезону вона може зрости на 50 відсотків проти минулого року. У такому випаду близько 300 тисяч родин отримають соціальну підтримку від держави (з них близько 7 тисяч сосницьких родин).

Аби допомогти людям скористатися їх правом на оформлення субсидії, спеціалісти органів соціального захисту населення області консультують громадян як в телефонному режимі, так і під час особистого прийому. Відповідні матеріали розміщені на інформаційних стендах, працюють «гарячі» телефонні лінії.

Окрім цього, ведеться робота щодо соціального захисту внутрішньо переміщених осіб. На сьогодні в області проживають 6364 сім’ї з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. З них 91 родина проживає на території Довженківського краю.

За щомісячною адресною допомогою для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, звернулось 6207 таких родин (по Сосницькому району – 90 сімей). З них – 6130 (по району - 87) допомогу вже призначено.

Також продовжені державні соціальні виплати за місцем тимчасового проживання 1169 переміщеним особам (в тому числі по Сосницькому району – 10).

За повідомленням Департаменту соціального захисту населення ОДА та управління соціального захисту населення РДА