back

З 1 вересня!

01 вересня 2010

Шановні вчителі, батьки, учні!

Щиро вітаю вас з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаю усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

1 вересня у Чернігівському районі сядуть за парти 4265 учнів, вперше переступить поріг школи 381 першокласник. Усі вони – наші надія, запорука процвітання України в майбутньому, утвердження її в світі як могутньої європейської держави.

Нехай цьогорічне свято 1-го вересня буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! Від усього серця бажаю освітянам району та учням щастя і здоров`я, життєвого оптимізму, успіхів у всіх починаннях і добрих справах.


Голова райдержадміністрації Микола Кудрик