Сосницька РДА
  Анонси

   


  Новини Громадської ради

  Назад

  16.04.2018

   

  Створюємо громадську раду при райдержадміністрації

  Відповідно до шостого абзацу пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (далі — Типового положення), повідомляємо, що рішенням ініціативної групи від 16.04.2018 року установчі збори по формуванню  громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації будуть проведені 05 червня 2018 року

  До участі у зборах запрошуються інститути громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України (ІГС делегує одного представника).

  У складі громадської ради не можуть бути:

  • депутати місцевих рад;

  • посадові особи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. 

  Для участі в установчих зборах по формуванню громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації подається:

  Заява, підписана керівником інституту громадянського суспільства.

  Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

  Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

  Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.

  Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

  Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останнього року (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності).

  Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону. 

  Документи від ІГС приймаються з 16 квітня по 07 травня 2018 року (включно) щодня (крім вихідних та святкових днів) з 08:00 до 17:00 год. за адресою: 16100, смт Сосниця, вул. Грушевського, 15 - приміщення РДА (сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації).

  Відповідальна особа за прийом та зберігання документів від ІГС — Рублевський Юрій Анатолійович, завідувач сектору.

  E-mail: sosnadm_post@cg.gov.ua

  Телефони для довідок: (04655) 27560 
   

  Підставами для відмови представнику інституту громадського суспільства в участі в установчих зборах є:

  • невідповідність документів, поданих інститутом громадського суспільства, вимогам Типового положення;

  • неусунення інститутом громадянського суспільства невідповідності поданих документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням;

  • невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

  • недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;

  • відмова інституту громадянського суспільства від участі в установчих зборах шляхом надсилання ініціативній групі офіційного листа;

  • перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення. 

  Зразок бланків документів, які подаються із заявою для участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради при Сосницькій РДА.

  ********************************************************

   

  12.04.2018

   

  Розпочато роботу по створенню Громадської ради при райдержадміністрації

  Розпорядженням голови райдержадміністрації від 12.04.2018 року № 78 затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання Громадської ради при РДА на 2018-2020 роки.

                 

  Додаток

  до розпорядження голови районної державної адміністрації

     12 квітня 2018 року             № 78

   

   

   

  С к л а д

  ініціативної групи з підготовки установчих зборів

   для обрання Громадської ради

  при Сосницькій районній державній адміністрації

  на 2018-2020 роки


  п/п
  ПІБ Посада
  1. Кузьменко Надія Яківна голова Сосницької районної організації ветеранів України, голова ініціативної групи (за згодою);

   

  2. Кириленко Сергій Борисович голова Сосницької районної громадської організації «Союз.Чорнобиль.Україна»;
  3. Малиш Михайло Іванович завідувач юридичного сектору та по роботі зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації;
  4. Рублевський Юрій Анатолійович завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

   

  Керівник апарату районної

  державної адміністрації                                                 М.С. Єсипенко

   

  *****************************************************

   

   

   

  21 листопада 2016 року відбулося засідання президії Громадської ради при райдержадміністрації

  В роботі даного заходу взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Олег Трамана.

  В ході засідання голова Громадської ради (ГР) Надія Кузьменко повідомила про те, що більшість членів ГР ініціюють проведення чергового засідання по обговоренню актуальних питань сьогодення, а саме:

  1. Децентралізація державної влади.

  1.1 Стан справ по формуванню спроможних територіальних громад.

  1.2 Цифри та факти про об’єднання громад на Чернігівщині.

  2. Про роботу виробничого управління житлово-комунального господарства.

  2.1 Тарифи на воду.

  Після обговорення члени президії вирішили:

  1. Засідання громадської ради провести 25 листопада поточного року об 11:00 в малому залі районної ради.

  2. Для обговорення порядку денного засідання Громадської ради запросити в.о. голови районної ради Геннадія Смаглюка, селищного голову Андрія Портного та начальника виробничого управління житлово-комунального господарства Олександра Клименка.

  По закінченню засідання з нагоди Дня Свободи і Гідності всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників АТО.

  Триває робота по формуванню нового складу Громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації

  Повідомляємо, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» спливає термін повноважень діючої Громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації.

  Тому наразі розпочато роботу по підготовці до проведення установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради на 2015-2017 роки.

  Створено ініціативну групу з числа представників інститутів громадського суспільства. На сьогодні ініціативна група займається підготовкою до проведення установчих зборів.


   

  Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації

  До участі у зборах запрошуються всі інститути громадянського суспільства (представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України).

  Заяву про бажання взяти участь в установчих зборах (з відповідними додатками) подавати з 8.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00 год. (крім святкових та вихідних днів) у Сосницьку райдержадміністрацію, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, вул. Грушевського, 15, смт Сосниця 16100 електронна адреса: контактний телефон: 2-13-85 Відповідальна особи: Примаченко Ірина Віталіївна

  10 лютого 2015 рок останній день прийому заяв для участі в установчих зборах. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу Громадської ради та, у разі потреби, уточнює місце проведення установчих зборів, про що буде повідомлено на офіційному веб-сайті Сосницької райдержадміністрації та в районній газеті «Вісті Сосниччини».

  Нагадуємо!!! 10 лютого 2015 року 17.00 год. – останній термін прийняття заяви.

  Ініціативна група з підготовки
  установчих зборів інститутів
  громадянського суспільства

   

   

   

   

  ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,
  що подаються інститутами громадянського суспільства

   

   

   

   

  1. Заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

  2. До заяви додаються:

  - рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

  - біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

  - копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

  - інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.


   

  Приклад заяви інституту громадянського суспільства
  для підтвердження участі в установчих зборах

  БЛАНК
  інституту громадянського суспільства

  № ___ від ___________ 20__ р.

  Ініціативній групі з підготовки установчих зборів
  інститутів громадянського суспільства для обрання
  складу громадської ради при Сосницькій районній
  державній адміністрації

  Повідомляємо, що участь в установчих зборах інститутів громадянського суспільства, які відбудуться ____________ 2015 року, візьме уповноважений представник (повна назва організації, прізвище, ім’я, по батькові та посада в організації). Також просимо включити (прізвище, ініціали уповноваженого представника до списку кандидатів у склад новообраної громадської ради та/або для голосування в установчих зборах щодо складу громадської ради при райдержадміністрації.

  До заяви додаються:

  - рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

  - біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

  - копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

  - інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

  - Електронна версія вказаних документів у форматі Microsoft Word (.doc).

  Інститут громадянського суспільства (повна назва ІГС) не заперечує проти оприлюднення поданої інформації у зв’язку з участю в установчих зборах для формування громадської ради.

  Підпис Прізвище, ім’я, по батькові керівника ІГС М.П. (за наявності)


   

  Приклад виписки з протоколу засідання правління (ради, зборів тощо) ІГС

  Витяг з протоколу засідання правління ______ громадської організації «___________________»

  ____ ____________ 2015 року №___

  смт Сосниця

  Присутні: ПІБ — голова правління;

  ПІБ — заступник голови правління;

  Члени правління: ПІБ

  Порядок денний:

  - Про участь представника організації в установчих зборах для обрання громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації

  Вирішили:

  1. Делегувати для участі в установчих зборах для обрання складу громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації ПІБ — голову правління організації.

  2.Підготувати документи для реєстрації щодо участі у зборах. Відповідальні: ПІБ (контактний телефон)

  Головуючий _________ (ПІБ)

  Секретар _____________ (ПІБ)


   

  Приклад біографічної довідки уповноваженого представника ІГС на участь в установчих зборах з обрання складу громадської ради

  Біографічна довідка уповноваженого представника ІГС
  на участь в установчих зборах з обрання складу громадської ради

  ПІБ ____________________________________________

  Працює ________________________________________

  Громадянство ___________________________________

  Число, місяць і рік народження _____________________

  Місце народження _______________________________

  Освіта _________________________________________

  Науковий ступінь, вчене звання ____________________

  Володіння мовами _______________________________

  Нагороди, почесні звання _________________________

  Досвід роботи у виборних органах __________________

  _______________________________________________

  Трудова діяльність________________________________

  _______________________________________________

  Додаткова інформація

  Членство в ІГС ______________________________

  __________________________________________

  Особисті досягнення _________________________

  Контактна інформація (адреса для листування, електронна адреса, контактні телефони та факс, інше)


   

  Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років

  БЛАНК
  інституту громадянського суспільства
  ІНФОРМАЦІЯ
  про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом 20__—20__рр.

  1. Назва ІГС

  2. Скорочена назва ІГС.

  3. Дані про легалізацію ІГС.

  4. Адреса, контакти.

  5. Мета та напрями діяльності.

  6. Досвід роботи в консультативно-дорадчих органів

  7. Програми та проекти, реалізовані протягом звітного періоду (назва проекту, мета, партнери, учасники, кінцевий результат), проведена робота.

  Посада уповноваженої особи Підпис Ініціали, прізвище

  М.П. (за наявності)

  Назад

   

  16 Квітня 2018 08:13
  06 Квітня 2018 08:39
  30 Березня 2018 12:28
  05 Січня 2018 09:58
  20 Грудня 2017 08:45
  07 Грудня 2017 14:14
  17 Листопада 2017 09:06

  Як Ви оцінюєте Президентські реформи?