back

У Сосниці у рамках проєкту "Велике будівництво" відбулось відкриття оновленого селищного стадіону

12 жовтня 2020

11 жовтня у рамках проєкту "Велике будівництво" в Сосниці відбулось відкриття оновленого селищного стадіону. На заході були присутні народний депутат України Максим Зуєв, заступник Міністра молоді та спорту України Ніна Лемеш, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Андрій Кужель.

Відкрив захід голова Сосницької селищної ради Андрій Портний, який подякував усім причетним до реконструкції стадіону за допомогу. Заступник Міністра молоді та спорту України Ніна Лемеш у своєму виступі побажала всім, хто любить спорт, високих досягнень на спортивних майданчиках стадіону та разом із селищним головою перерізала стрічку, що символізує його відкриття. Народний депутат України Максим Зуєв також привітав всіх присутніх із відкриттям стадіону, вручив подарунки, які в майбутньому будуть надихати місцевих спортсменів до перемоги - це вимпел Президента Федерації футболу України та м’яч з підписами гравців збірної України по футболу. Також Максим Сергійович вручив ключі голові Сосницької селищної ради від нового автомобіля-сміттєвоза для громади селища.

Директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Андрій Кужель також приєднався до поздоровлень з нагоди відкриття реконструйованого стадіону, побажав присутнім міцного здоров’я та нових спортивних звершень та подарував дитячим футбольним клубам району футбольні м’ячі.

Завершили урочисте відкриття врученням нагород кращим дитячим футбольним командам районного турніру, присвяченого Дню захисника України, та виступами музичних колективів району.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Сектор культури та інформаційної діяльності РДА