back

Як отримати компенсацію за "пакунок малюка" з 1 вересня 2020 року

15 вересня 2020

       Урядом прийнято рішення розпочати з 1 вересня реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020–2021 роках».

         Відтепер кожна сімʼя, яка має новонароджену дитину та не отримала натуральної допомоги «пакунок малюка», зможе скористатись своїм правом на грошову компенсацію від держави у розмірі 5000 гривень. Ці кошти надійдуть на спецрахунки, що будуть відкриті у вигляді окремої картки у найближчих для заявників відділеннях АТ КБ «ПриватБанк».

      1.Батьки новонароджених звертаються до АТ «КБ «ПриватБанк» для відкриття рахунку;

  1. Надалі – до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення батьками подається заява з необхідними документами:

       -  копія свідоцтва про народження дитини;

       -  копія ідентифікаційного номера;

        - для дітей, які народилися у 2020 році в пологовому будинку, — довідка з пологового про неотримання «пакунка малюка».

         Після встановлення програмного забезпечення системи для автоматизації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» управління соціального захисту населення буде формувати реєстр отримувачів грошової компенсації.

          Батьки мають право протягом року самостійно використовувати призначену грошову компенсацію у безготівковій формі на придбання товарів у закладах торгівлі, які долучились до публічного договору про реалізацію пілотного проекту.

                        Управління  соціального  захисту населення  Сосницької  РДА