back

Відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

11 вересня 2020

11 вересня у районній державній адміністрації відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олега Трамани.                              

На порядок денний засідання комісії виносились питання:

 

 

  1. Про запобігання занесенню та поширенню на території Сосницького району випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом інфекції COVID -19.
  2. Про створення робочої групи для проведення перевірки закладів освіти щодо дотримання протиепідемічних заходів.

         З урахуванням обговорення порядку денного та враховуючи факт виявлення в районі 11.09.2020 хворого на коронавірусну хворобу COVID-19 – мешканки смт.Сосниця, 1985 року народження (підтверджено лабораторним аналізом) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2020 №392 (зі змінами) від 17.06.2020 року «Про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19» комісія вирішила:

  1. Закладам охорони здоров'я району (Літвінець Р.П., Яковець Г.В.), Сосницькому лабораторному відділенню Корюківського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» (Третяк В.М.):
    1. Виявити осіб, які контактували з хворим, скласти списки 1 хвилі та передати під розписку по 1 екземпляру Сосницькому відділенню поліції Менського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Чернігівській області, Сосницькій селищній раді для контролю за самоізоляцією.

                                                                                       Невідкладно

  1.  Провести тестування 1 хвилі осіб, які мали контакт з хворим на COVID-19.

                                                                                    Невідкладно

1.3.Отримати від всіх контактних осіб інформаційну згоду про самоізоляцію.

                                                                                    Невідкладно

  1.4. Визначити об’єкти та приміщення для проведення дезінфекційних заходів та провести дезінфекційні заходи в місцях перебування хворого.

                                                                                     Невідкладно

1.5.Установити контроль за виконанням самоізоляції та отримувати інформацію про стан здоров’я осіб, які находяться на самоїзоляції , організацію медичного нагляду покласти на сімейних лікарів, з якими підписано декларації.

                                                              На час самоізоляції контактних осіб.

 

  1.     Сосницькому відділенню поліції Менського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Чернігівській області (Довиденко О.С.) здійснювати контроль за дотриманням режиму самоізоляції особами, які мали контакт з хворим на COVID-19.

                                                              На час самоізоляції контактних осіб.

  1. Районній робочій групі для контролю за дотриманням на території району обмежувальних, санітарних та протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 (Осадчий І.А.), утвореної розпорядженням голови районної державної адміністрації від 19.05.2020 №99, посилити контроль за дотриманням санітарно-епідеміологічних норм та обмежень суб’єктами господарювання на Центральному стадіоні та на площі      з нагоди святкування до «Дня Сосниці»:

        3.1  Обмежити час роботи святкування до 22 години

        3.2  Перевірити безпечність харчування в день святкування

        3.3  Контроль дотримання дистанції при святкуванні

                                                                    На час дії святкування

 

         2.  По другому питанню відповідно до рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №35 від 04.09.2020 року) комісія вирішила:

         2.1 Утворити робочу групу у складі:

         Громова Т.Г. – провідний фахівець Сосницького районного управління Держпродспоживслужби у Чернігівській області;

         Кнуренко В.А. – начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації;

         Літвінець Р.П. – головний лікар КНП «Сосницький ПМСД ім.Смирнова» Сосницької районної ради;

         Третяк В.М. – завідувач Сосницьким районним лабораторним відділенням Корюківського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

для проведення перевірки закладів освіти щодо створення в них безпечних умов для вихованців, учнів, студентів, педагогічних та інших працівників з урахуванням епідемічної ситуації в регіоні.

                                                                                    Невідкладно

                 2.2  Робочій групі взяти під особистий контроль питання щодо дотримання у закладах освіти протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

                                                                                   Невідкладно

3. Сосницькій селищній раді (Портний А.Д.), сектору культури та інформаційної діяльності районної державної адміністрації  (Плющ Л.В.) інформувати населення через засоби масової інформації про випадок захворювання на COVID-19 в районі та про необхідність дотримання санітарно-епідеміологічних вимог і карантинних обмежень, особливо маскового режиму

                                                                                    Невідкладно.