back

Соціальний супровід прийомних сімей

31 липня 2020

     На Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  покладено функції щодо розвитку  сімейних форм виховання: створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, підготовки кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі та подальшого соціального супроводження прийомних сімей та ДБСТ.

         Працівниками ЦСССДМ проводиться інформаційна робота щодо залучення населення до сімейних форм виховання. З даної тематики працівниками  проводяться  бесіди в трудових колективах, розповсюджується інформаційна друкована продукція.

         На даний час в  Сосницькому районі створено та функціонують  6 прийомних сімей.

          29 липня 2020 року з робочим візитом  Сосницький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали працівники Чернігівського  обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які надали фахівцям  методичну допомогу  щодо соціального супроводження прийомних сімей, адаптації дитини до нового середовища, налагодження відносин  між прийомними батьками та прийомною дитиною.

          В ході роботи було здійснено спільний виїзд до однієї з прийомних сімей,  розглянуто  низку важливих питань стосовно надання соціальних послуг сім’ям та особам, що опинилися в складних життєвих обставинах.