back

Сергій Хоменко ознайомився із ходом робіт на об’єктах району у рамках програми "Велике будівництво"

22 червня 2020

У рамках програми «Велике будівництво», започаткованої Президентом України,  цього року в районі проводиться реалізація 2 проєктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту Сосницького дитячого садочку «Сонечко» та селищного стадіону.

ЗДО «Сонечко» –  це перший об’єкт у районі з подібним розміром теплореноваційніх робіт. До кінця нинішнього року в садочку виконають реконструкцію даху, а також проведуть внутрішній капітальний ремонт. Планується провести заміну технічних комунікацій – водопостачання, опалення (тепла підлога), каналізації, вентиляції та інше.

Центральний стадіон Сосниці  охоплює приблизно 3 гектар,  тут планується переоблаштувати основний вхід, трибуни, зробити капітальний ремонт  2-х будівель. В одному із будинків буде розташовано тренерську, а у іншому двоповерховому – заміниться покрівля, вікна, двері, а також всі комунікації. 

Роботи на об’єктах розпочаті. У садочку йде реконструкція покрівлі, по стадіону – демонтажні роботи. Об’єкти планується здати вчасно – до кінця поточного року.

Голова райдержадміністрації Сергій Хоменко разом із Сосницьким селищним головою Андрієм Портним ознайомився із ходом ремонтних робіт на цих об’єктах, обговорив проблемні питання та сроки закінчення робіт.

 

 
 
 
 
 
Сектор культури та інформаційної діяльності РДА