back

Традиційне зібрання Чернігівського земляцтва з нагоди 24-ї річниці створення

13 січня 2020

  11 січня у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті в Києві відбулися 24-ті урочисті збори Чернігівського земляцтва в яких взяли участь заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк, голова райдержадміністрації Олег Максименко, селищний голова Андрій Портний .
   Рада «Товариства «Чернігівське земляцтво» вітала великим святковим банером своїх спілчан та гостей заходу ще при вході до павільйону. Тут земляків та гостей із районів та міст області зустрічали і супроводжували до реєстраційних столів керівники районних відділень. Кожен учасник зібрання отримав перший у новому році випуск земляцької газети «Отчий поріг».
   У холі розгорнулась потужна виставка із фотостендами про діяльність земляцтва за 24 роки, зворушлива експозиція громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» під назвою «Сіверщина – блок-пост пам'яті» та Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І. Маслова «Берегині пам'яті героїв АТО», презентації творів народних майстрів Чернігівщини.
   На інших локаціях виставкового павільйону звучали мелодійні та запальні пісні у виконанні ансамблів народної творчості з Чернігівщини.
   Розпочались збори Гімном України у виконанні академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.
    Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували світлу пам'ять синів Чернігівщини, полеглих у ході бойових дій російсько-української війни на Сході України.
    Першим слово мав голова Ради Товариства «Чернігівське земляцтво» Віктор Ткаченко, який подякував землякам за любов до рідного краю, небайдужість до проблем Сіверщини та добрі справи, які уродженці Придесення вершили на своїй рідній землі впродовж багатьох років.
    Понад годину тривало чудове мистецьке дійство – вітальні художні номери присутнім на зборах дарували артисти Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм: солісти колективу концертних виконавців, театр танцю «Екватор» під керівництвом Віктора Войнікова, Академічний народний хор (художній керівник та головний диригент заслужений діяч мистецтв України Володимир Коцур).
    Завершилась офіційна частина зібрання спільним виконанням гімну «Товариства «Чернігівське земляцтво».
    Далі щире спілкування продовжилось дружніми зустрічами із земляками «по куренях».

00

17 1

img 6838.teHbr

img 6887.2jhr5

Сектор культури туризму та інформаційної діяльності

райдержадміністрації