20 вересня 2019

 

Запрошують до участі у VІІІ-ій  міжнародній науково-практичній конференції

«РОЗУМОВСЬКІ  ЗУСТРІЧІ»

(12 – 13 грудня 2019 року)

 

Партнери: Інститут законодавства Верховної Ради України, Дніпропетровський інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

 

Графік проведення конференції:

12 грудня – м. Чернігів (відкриття, панельні дискусії).

13 грудня – Козелецька та Остерська територіальні громади (огляд прикладів розвитку території, панельні дискусії, повернення до Києва та Чернігова).

 

Конференція працюватиме в формі  панельних дискусій за такими напрямами:

  • Формування сучасного базового та субрегіонального рівнів адміністративно-територіального устрою в Україні та історичні традиції
  • Використання зовнішніх ресурсів для реалізації регіональних та місцевих стратегій розвитку
  • Зміни в системі державної служби та запровадження нової служби в органах місцевого самоврядування: ціль, завдання, ризики реалізації
  • Реформа системи навчання працівників органів місцевої державної влади та місцевого самоврядування: виклики та завдання сьогодення
  • Розвиток сільських територій: успішні практики.

 

До участі запрошуються: науковці, освітяни, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування, закладів культури, депутати місцевих рад, громадські активісти, всі, кого цікавить зазначена проблематика.

 

Запрошуємо зголошуватися до участі в одній із зазначених панельних дискусій та попередньо зареєструватись до 10 листопада 2019 р. за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc8iNNBjq8Y_5sVu-4nbArvk6BoPEDGkOpYPpIL3CXStFqXyA/viewform?usp=sf_link

 

Робочі мови: українська, англійська, білоруська, польська.

Тема виступу має бути чітко вписана в контекст обраної Вами панельної дискусії. Організатори залишають за собою право добору доповідачів, про що повідомлятиметься окремо.  

 

Водночас всі бажаючі матимуть можливість безоплатної публікації своїх матеріалів у збірнику, який видаватиметься за результатами конференції. 

            Основні вимоги до оформлення матеріалів:

            Матеріали оформлюються у вигляді наукової статті обсяг 8 – 10 стор. формату А4 комп’ютерного набору через 1 інтервал (поля: верхнє, нижнє, зліва, справа 2 см.,  розмір шрифту 12 гарнітури Times New Roman). Стаття має бути оформлена відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України  (анотація українською, російською та англійською мовою, посилання в квадратних дужках, перелік літератури в кінці тексту в алфавітному порядку тощо).

Тексти  наукових статей надсилати на адресу: chcppk@gmail.com після проведення конференції, але не пізніше 23 грудня 2019 р.

           

За довідками звертатись за адресою: м. Чернігів, пр.-т Миру, 43, Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій

тел.: (0462)676-052,  (0462)774-312, (093)7416292

         е-mail: chcppk@gmail.com, dvk_dm@ukr.net