back

Оголошено введення карантину

05 вересня 2019

Сьогодні у приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання районної протиепізодичної комісії у зв'язку із випадком виявлення захворювання на сказ на території с. Лави Сосницького району під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Трамани та за участю керівників установ та організацій району.

Головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Антон Шамрицький доповів, що у с. Лави Сосницького району 03 вересня 2019 року на території домашнього господарства жителя села стався випадок, коли лисиця напала і вкусила домашню собаку. Місцеві мисливці застрелили лисицю, викликали представників Держпродспоживслужби у районі, які забрали рештки тварини, щоб зробити аналіз на сказ. 04 вересня 2019 року проведений аналіз підтвердив, що лисиця була хвора на сказ.

Членами районної протиепізодичної комісії було прийнято рішення:

1. Терміново ввести карантин на прилеглій території у радіусі 10 кілометрів;

2.Голові райради УТМР Анатолію Скляру здійснити відстріл диких тварин на цій території у кількості 5 тварин для проведення аналізу;

3. Повідомити засоби масової інформації про введення карантину на даній території.

Голова комісії Олег Трамана дав доручення повідомити всі організації, які пов'язані із введенням карантину на даній території.

 
 
Сектор культури, туризму та інформаційної діяльності
райдержадміністрації