back

12 серпня 2019

13-річний Олексій Середа став наймолодшим в історії чемпіоном Європи зі стрибків у воду.

У Києві завершився чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Сьому медаль для України на турнірі виграв 13-річний Олексій Середа, який посів перше місце у стрибках з 10-метрової вишки. Про це повідомляє Укрінформ.

Олексій Середа не просто впевнено переміг у фіналі, але й встановив унікальне досягнення. Він став наймолодшим чемпіоном Європи зі стрибків у воду в історії.

Батьки Олексія є уродженцями смт Сосниця, потім вони переїхали на постійне місце проживання до м. Миколаїв.

Вітаємо Олексія та його батьків із спортивним досягненням! Бажаємо їм подальших успіхів та  спортивних нагород.