back

Нарада по придбанню житла молодим лікарям

07 серпня 2019

Сьогодні у приміщенні райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Максименка відбулась нарада по питанню виділення коштів для придбання житла для молодих лікарів Комунального лікувально-профілактичного закладу "Сосницька центральна районна лікарня" Сосницької районної ради за участю голови Сосницької селищної ради Андрія Портного, заступника голови районної ради Геннадія Смаглюка, керівників установ району.

У зв'язку із наявністю вакантних посад лікарів у районній лікарні за напрямками: терапія, рентгенологія, анастезіологія, неврологія, ендокринологія, педіатрія постає питання про заохочення молодих спеціалістів до роботи у нашому районі та придбання їм житла за рахунок співфінасування з районного бюджету та бюджету Сосницької селищної ради.

На сьогоднішній день потребує житла лікар-психіатр Аліна Волкова, яка вже працює у районній лікарні, та лікар-ренгенолог, яка планує приступити до роботи у серпні 2019 року. Для придбання житла лікарям планується прийняти районну Програму по забезпеченню житлом молодих лікарів районної лікарні. Також у ході наради голова Сосницька селищної ради Андрій Портний взяв на себе зобов'язання співфінансувати половину суми на придбання житла молодим лікарям. 

 
 
Сектор культури, туризму та інформаційної діяльності
районної державної адміністрації