Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Працівників райспоживспілки вітали з професійним святом

05 липня 2019

Сьогодні у  приміщенні Сосницької райспоживспілки відбулись урочисті заходи до Міжнародного дня кооперації.

На свято були запрошені працівники усіх галузей діяльності системи та ветерани споживчої кооперації. У святкуванні взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Максименко та заступник голови районної державної адміністрації  Олег Трамана. 

Голова правління Сосницької райспоживспілки Володимир Мисник  привітав працівників та ветеранів галузі  зі святом, побажав  працівникам галузі  подальшої плідної праці, нових звершень у такій відповідальній і важливій справі, здоров’я, щастя та благополуччя.

Голова райдержадміністрації Олег Максименко також привітав працівників галузі з професійним святом. "Саме споживча кооперація  несе  певне соціальне навантаження - це забезпечувати споживачів необхідними товарами  та послугами, вирішувати низку соціальних проблем жителів району, особливо у сільській місцевості, забезпечувати хлібобулочними виробами  жителів віддалених та малонаселених пунктів району, в тому числі шляхом виїзної торгівлі. Незважаючи на погодні умови  райспоживспілка бере на себе цей обов’язок, за що ми Вам дуже вдячні",- зазначив голова райдержадміністрації. 

З нагоди Дня кооперації за високий професіоналізм, особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Сосницького району Грамотами районної державної адміністрації та Сосницької райспоживспілки нагородили кращих працівників та ветеранів споживчої кооперації.

 

 
 
 
 
Сектор культури, туризму та інформаційної діяльності 
райдержадміністрації