Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Працівників поліції привітали із професійним святом

05 липня 2019

День Національної поліції України – є святом тих, хто щодня на службі пізнає ризики і небезпеку
, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але важливий для суспільства обов’язок із захисту життя та здоров’я, прав і свобод людини, правопорядку та спокою у нашій державі. 

З нагоди відзначення професійного свята в актовій залі Сосницького відділення поліції Менського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області  відбулися урочистості, у яких взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Максименко, заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк, керівники судової влади, прокуратури, служби ДСНС, представники селищної ради, керівники та працівники районного відділу поліції. Особовий склад поліції привітав з професійним святом начальник  Сосницького відділення поліції Олексій Довиденко, який подякував всім за високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку.

З привітаннями та найкращими побажаннями з нагоди свята виступив голова районної державної адміністрації Олег Максименко.

«На Національну поліцію в значній мірі покладені великі надії суспільства. Ваша робота була і залишається однією з найнеобхідніших у суспільстві. Адже ви щоденно оберігаєте мир та спокій у нашій країні, захищаєте права та інтереси громадян від протиправних посягань, щомиті готові вирушити на допомогу тим, хто потрапив у біду, при цьому ризикуючи власним життям», - зазначив голова райдержадміністрації.

Також до привітань приєднались заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк, голова районного суду Інна Смаль, начальник Сосницького відділу Менської місцевої прокуратури  Юлія Селюх, секретар селищної ради Світлана Пастушенко,  які також  висловили працівникам відділу вдячність за самовіддану працю, за службу, вірність присязі та відданість українському народові.

В рамках урочистостей кращих поліцейських району за високий професіоналізм, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини та з нагоди Дня Національної поліції України, було нагороджено Грамотами районної державної адміністрації і районної ради та селищної ради.

 
 
 
 
 
 
Сектор культури, туризму та інформаційної діяльності
райдержадміністрації