Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулось засідання Міжвідомчої комісії з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей

12 квітня 2019

Сьогодні у районній державній адміністрації відбулось засідання засідання міжвідомчої комісії з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей  Сосницького  району  на 2019 рік під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олега Трамани. 

На засіданні основним питанням звучало підготовка закладів освіти району до проведення оздоровлення у пришкільних таборах та оздоровлення дітей працівників організацій Сосницького району.

Начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віта Кнуренко повідомила, що одним із найважливіших завдань держави в забезпеченні соціального захисту дитинства, турботі про здоров’я дітей  на сьогоднішній день залишається реалізація права дітей на оздоровлення та відпочинок.У 2019 році організація відпочинку та оздоровлення дітей у районі буде здійснюватись відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та відповідно до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Сосницького  району на 2016-2020 роки. З метою якісного оздоровлення дітей Сосницького району  буде розроблено попередній план заходів щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку Сосницького району  на 2019 рік та створено комісії щодо перевірки готовності закладів оздоровлення та відпочинку Сосницького району. До складу комісій залучаються фахівців територіальних підрозділів  Держпродспоживслужби , Державної служби України з назвичайних ситуацій та Міністерства охорони здоров’я. Заклади оздоровлення та відпочинку працюватимуть відповідно планів виховної, культурно-масової та фізкультурно-спортивної роботи.

Враховуючи високу вартість путівок,  планується 100% використати путівки МОЗ, путівки  обласних закладів оздоровлення  та відпочинку «Зелений гай» та «Пролісок». Всі путівки, які надаватиме Департамент сім’ї, молоді та спорту ОДА до  закладів  оздоровлення та відпочинку , в т.ч. «Молода гвардія», «Артек»  планується використовувати  100%. На даний час в «Молодій гвардії» оздоровляється 4 дітей з багатодітних родин. Активна позиція громадської організації «Спортивний клуб «Анти»  та молодої ГО «Січ» дає можливість дітям Сосниччини влітку активно проводити час в наметовому містечку на базі санаторію ім.Щорса.

На засіданні комісії у обговоренні питання взяли участь: начальник Сосницького районного управління Держпродспоживслужби Анатолій Тібеж, директор Авдіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Валентина Бібік, директор Спаської ЗОШ І-ІІІ ст. Алла Роздерій, голова профспілки працівників освіти району Світлана Мостіпан, завідуючий терапевтичним відділенням центральної районної лікарні Олександр Федоренко, начальник Сосницького відділення поліції Олексій Довиденко.

На закінчення наради заступник голови райдержадміністрації Олег Трамана дав відповідні доручення керівникам освітніх закладів та побажав усім успіхів у оздоровленні дітей району.

 
 
 

Відділ освіти, свм'ї, молоді та спорту

райдержадміністрації