Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулось покладання квітів з нагоди відзначення дня українського добровольця

14 березня 2019

 

Коли почалася агресія Росії проти України – тисячі відданих українських синів і дочок прийняли рішення йти добровольцями на захист східних кордонів нашої держави. 14 березня 2014 року, сонячного ранку прямо з київського Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на вишкіл у Нові Петрівці на Київщині. У березні 2014-го добровольчі батальйони організовувалися у багатьох містах України.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості, Верховна Рада України постановою від 17.01.2017 року № 1822-VІІІ встановила День українського добровольця, який відзначатиметься щорічно 14 березня.

З нагоди Дня українського добровольця, 14 березня 2019 року на чолі із в.о. голови районної державної адміністрації Федором Володимировичем Давиденком керівництво району вшанували світлу пам’ять загиблих добровольців хвилиною мовчання та  поклали квіти до пам’ятного знаку Героям «Небесної Сотні» та загиблим воїнам у зоні АТО . 

 
 
 
Сектор культури, туризму та інформаційної діяльності 
райдержадміністрації