Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Засідання Міжвідомчої ради з питань сім'ї, гендерної рівності, запобіганню насильства та протидії торгівлі людьми при районній державній адміністрації

12 березня 2019

Сьогодні, 12 березня, відбулось засідання Міжвідомчої ради з питань сім'ї, гендерної рівності, запобіганню насильства та протидії торгівлі людьми при районній державній адміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олега Трамани. Питання, які виносилися на засідання комісії:

1. Про основні направлення реалізації заходів щодо попередження насильства у родині, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми у 2018 році.

2. Про допомогу сім'ям, в яких виховують 5 і більше дітей.

3. Про стан роботи з соціально-правового захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та мають реальну загрозу насильства у родині.

4. Про стан роботи Національної поліції України щодо осіб, які зазнали домашнього насильства у родині.

На засіданні Міжвідомчої ради виступили:  начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віта Кнуренко, начальник служби у справах дітей Сосницької районної державної адміністрації Людмила Кохан, начальник сектору превенції СВП МВПГУ Національної поліції в Україні в Чернігівській області Євген Бардаков та директор Сосницького районного ЦСССДМ Тетяна Очередько.

Заступник голови районної державної адміністрації підсумував роботу всіх структурних підрозділів, робота яких пов'язана із діяльністю Міжвідомчої ради з питань сім'ї, гендерної рівності, запобіганню насильства та протидії торгівлі людьми, та дав доручення звернути особливу увагу на сім'ї, де вчиняється насильство у сім'ї і виховуються діти, щоб попередити правопорушення з боку батьків. 

 

 
 

Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації