Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Щотижнева робоча нарада в райдержадміністрації

11 березня 2019

11 березня в.о. голови райдержадміністрації Федір Давиденко провів щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій і служб.

В ході наради були обговорені питання життєдіяльності району на поточний тиждень та на найближчу перспективу. Зокрема, виконання бюджету району, першочергового фінансування захищених статей видатків.

Серед важливих і актуальних питань, які розглядалися на нараді, були питання: функціонування закладів освіти, охорони здоров’я та культури у зимовий період; про монетизацію субсидій населенню та проведення  роз’яснювальної роботи щодо отримування коштів; про проведення комісій при райдержадміністрації по наданню субсидій населенню; про проведення тендерних закупівель для закладів освіти району; про підвезення дітей до навчальних закладів; про проведення семінару за участю директорів навчальних закладів та вчителів початкової ланки району на базі Хлоп’яницької ЗОШ І-ІІІ ст.; про підготовку до проведення ради з національно-патріотичного виховання у райдержадміністрації; про встановлення нової програми у кабінетах сімейних лікарів для виписування рецептів на ліки та лікарняних.  

За підсумками роботи в. о. голови райдержадміністрації було дано ряд доручень керівникам.

Сектор культури, туризму та інформаційної діяльності

райдержадміністрації