Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Вітали зі святом жінок району

07 березня 2019

6 березня, у районній державній адміністрації проведено урочистий захід з нагоди одного із найсвітліших та найніжніших свят — Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

Теплі слова вітання зі святом краси і любові – 8 Березня адресував усім жінкам в.о. голови районної державної адміністрації Федір Давиденко та керівник апарату районної державної адміністрації Микола Єсипенко.

«Жінка-мати, жінка-берегиня, жінка-подруга — ви ті, без яких наш рід не міг би зайняти гідне місце в світі. Прийміть самі щирі та теплі слова привітання з Міжнародним жіночим днем — 8 Березня!   Бажаю добра і миру вам і вашим родинам. Хай збуваються всі ваші заповітні мрії. Будьте коханими та щасливими!» - зазначив Ф.Давиденко.

Цього дня, звісно, не обійшлося без нагородження. За сумлінну працю, добросовісне виконання обов’язків та з нагоди  Міжнародного жіночого дня 8 Березня були вручені Почесні грамоти та оголошені Подяки, квіти та солодощі від Сосницької районної державної адміністрації та Сосницькокої районної ради.  

Після урочистої частини на присутніх жінок чекала цікава концертна програма, яка подарувала жінкам приємні емоції та позитивний настрій.

 
 
 
 
 
 
 
Сектор культури, туризму та інфомаційної діяльності 
райдержадміністрації