Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулись загальні збори громадян В.-Устівської сільської ради

05 лютого 2019

Сьогодні, 5 лютого, відбулись загальні збори (схід) громадян сіл В.-Устя та Долинське. У сходах взяв участь заступник голови районної державної адміністрації  Олег Трамана. 

Присутні заслухали звіт В.-Устівського сільського голови Валентини Циганок за 2018 рік. Вона розповіла про роботу сільської ради, надала слово керівникам бюджетних організацій, які знаходяться на території територіальної громади.

Про забезпечення сталого розвитку держави, проведення структурних реформ та, як наслідок, підвищення стандартів життя говорив у своєму виступі заступник  голови райдержадміністрації Олег Трамана.

В процесі реформування земельних відносин видано державні акти на право власності на землю. Олег Анатолійович зауважив, що для упорядкування земельних відносин неохідно провести інвентаризацію розпайованих кормових угідь та вжити заходів щодо їх передачі в оренду, також необхідно вжити заходів щодо виготовлення документів на право користування земельними ділянками для розміщення місця видалення відходів. у 2018 році були проведені роботи щодо берегоукріплення р. Десна біля с. В.-Устя, встановлено 10 шпор, зона берегоукріплення становить 800 м.

 Як і в усій країні, у В.-Устівському  закладі середньої освіти впроваджується проект «Нова українська школа».  Забезпечено безкоштовний підвіз учнів до місця навчання та додому, учні в повній мірі забезпечені гарячим харчуванням. Не оминули нововведення також закладів охорони здоров’я. Як основний пріоритет Уряду, реформа первинної ланки медицини запроваджується і в В.-Усті. Між населенням та лікарями сімейної медицини вже укладено  декларації.

Про роботу навчального закладу села присутнім розповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Віта Кнуренко, вона запропонувала провести ремонт приміщення школи та оновити опалювальну систему. Про роботу закладів культури повідомила завідувач сектору культури, туризму та інформаційної діяльності райдержадміністрації Людмила Плющ, у своєму виступі загострила увагу на ремонті даху В.-Устівського СБК. На сході села також виступили представники  СТОВ «Дружба-Нова», дали відповіді на запитання, які найбільше хвилювали жителів села.

За результатами обговорення всі питання узагальнені та взяті на контроль.

 
 

Сектор культури, туризму та інформаційної діяльності

райдержадміністрації