Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Щотижнева робоча нарада в адміністрації

02 січня 2019

02 січня в.о. голови райдержадміністрації Федір Давиденка провів щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій і служб.

В ході наради були обговорені питання життєдіяльності району на поточний тиждень та на найближчу перспективу. Зокрема, виконання бюджету району, першочергового фінансування захищених статей видатків.

Серед важливих і актуальних питань, які розглядалися на нараді, були питання: функціонування закладів освіти, охорони здоров’я та культури у зимовий період; монетизації субсидій; участь дітей району у обласних Різдвяних заходах; проведення Різдвяних заходів у закладах освіти та культури району; про комп'ютеризацію центральної районної лікарні та співфінасування у цьому питанні з селищною радою; про придбання нового автомобіля для Центру первинної медико-санітарної допомоги ім. Б. Л. Смирнова; про стан укладання населенням декларацій з лікарями первинної ланки та про збільшення граничного числа пацієнтів для одного сімейного лікаря у розмірі 2700.

За підсумками роботи в. о. голови райдержадміністрації було дано ряд доручень керівникам.

Сектор культури, туризму та інформаційної діяльності

райдержадміністрації